سیاسی

راه اندازی کارگاه تولیدی دستکش در قاین/توزیع ۱۵ هزار ماسک تولیدی درقاینات

صفرزاده دبیر قرار گاه شفا ناحیه در گفتگو با خبر نگار نسیم قائن اظهارکرد: در راستای مقابله با کرونا در سطح شهرستان قاینات، ۱۴ کارگاه تولید ماسک خانگی تا روز ۶ فروردین به همت بسیجیان شهرستان برپا شده است و روزانه ماسک های دوخته شده دراین کارگاهها جمع آوری و جهت استریلیزه شدن به بیمارستان قاینات تحویل می شود و سپس برای استفاده در بین اقشار مختلف توزیع می شود.
صفرزاده بیان داشت: تاکنون ۱۵ هزار ماسک تولیدی دربین اقشار مختلف ،پایگاههای مقاومت بسیج،خانواده های نیازمند وعموم مردم در سطح شهر وروستاها توزیع شده است.
وی از تشکیل گروههای جهادی خود جوش نیز خبر داد و گفت: با شروع بیماری کرونا در سطح کشور و به طبع آن در قاینات،سپاه و بسیج در کنار سایر ارگانها اقداماتی از قبیل ضد عفونی مساجد شهر و روستاها ،مدارس،معابر عمومی،وسائط نقلیه و ناوگان های عمومی را در دستور کار قرار داد و به صورت شبانه روزی نیروهای بسیجی در سطح شهر و روستاها مشغول به ضدعفونی هستند.
صفرزاده اضافه کرد: تا صبح سه شنبه(۶ فروردین)۸۰۰ خودروی شخصی،۶۰وسیله نقلیه عمومی و۹۰ درصد،مساجد،پارکها ،سوپرمارکتهای شهری و روستایی ضدعفونی شده است .
وی از همکاری بسیجیان شهرستان قاینات در ۸ ایستگاه سلامت شهری و روستایی و ایستگاههای تریاژ نیز خبر داد و گفت:در راستای طرح در خانه بمانیم نیز پیک های موتوری در غالب ۱۰ تیم دونفره ،در خرید اینترنتی از فروشگاه قاین شاپ همکاری دارند و مایحتاج خریداری شده را به دست صاحبان آن می رسانند.
صفرزاده از توزیع میوه تنظیم بازار در تعدادی از روستاهای پرجمعیت و عشایری خبر داد وگفت: دراین راستا با هماهنگی های انجام شده ،میوه تنظیم بازار در روستاها توزیع شده است.
دبیر قرار گاه شفا ناحیه قاینات از توزیع ۳۰۰ بسته مواد غذایی در بین نیازمندان خبر داد .
صفرزاده از راه اندازی کارگاههای تولید دستکش در شهرستان قاینات خبر داد و گفت: به زودی دستکش های تولید شده درسطح شهر توزیع خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا