سیاسی

رئیس جدید پلیس راهنمایی ورانندگی قاین معرفی شد

به گزارش نسیم قائن ، درمراسمی که صبح امروز باحضور مسئولین شهرستان در ستادفرماندهی انتظامی قاین برگزار شد فرمانده جدید پلیس راهنمایی ورانندگی قاین معرفی واززحمات رئیس پلیس راهورسابق قاین تقدیر شد.
مهندس امینی معاون برنامه ریزی وعمرانی فرماندار قاین دراین مراسم بیان داشت: حمل و نقل درون شهری وترافیک در سال های گذشته در سطح کشور و به تبع آن در سطح شهرستان قاینات دارای تغییرات زیاده شده است و در حال حاضر شاهد اضافه شدن صد ها دستگاه خودرو جدید در هر روز به ناوگان حمل و نقل درون شهری هستیم که با توجه به توسعه شهرها وافزایش جمعیت، نیاز ها وضرورت های جدیدی در بحث مدیریت ترافیک، طراحی معابر و مدیریت شهری ایجاب می نماید.
وی گفت: در شرایط کنونی یکی از مهمترین معضلات شهر های بزرگ بحث آلودگی هوا و صوتی است که این مسأله الحمد الله در شهرستان ما کمتر مشاهده می شود. ولی در مباحث تلفات جانی و خسارات مالی ناشی از حوادث رانندگی امروزه حتی در شهر های کوچکی مانند این شهرستان نیز با یک چالش بزرگ روبرو هستیم؛ هر چند با تلاش های پلیس و دیگر دستگاه های متولی در چند سال اخیر در شهرستان اقدامات خوبی صورت گرفته ولی بایستی از سوی مسئولین ذیربط تدابیر لازم در خصوص کم نمودن این حوادث در دستور کار قرار گیرد.
امینی اظهارداشت:همه دستگاه ها بایستی دست به دست هم داده و با برنامه ریزی وآینده نگری وبا فراهم نمودن زیرساخت های لازم از قبیل دوبانده نمودن جاده های اصلی و اصلاح نقاط حادثه خیز برون شهری و درون شهری و همچنین بحث آموزش افراد، تأکید بر رعایت قانون وفرهنگ سازی درست رانندگی گام مؤثری در این راستا بردارند.
گفتنی است در پایان این مراسم اززحمات سرهنگ کیانی که به مدت ۳سال و۷ماه ریاست پلیس راهورقاین رابرعهده داشت تقدیر وسرگرد جواد جعفری خیرآبادی بعنوان سرپرست پلیس راهور شهرستان قاینات معرفی گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا