سیاسی

دیدن امام زمان(عج) بخاطر مخالفت با طرحی در مجلس شورای ملی

به گزارش نسیم قائن ، مرحوم آیه الله شیخ مرتضى حائرى در مورد تشرفشان خدمت امام زمان(عج) چنین فرمودند: « یکى از زنان مجلس رژیم پهلوى ، پیشنهادى داده بود که قسمتهایى از آن مخالف با قوانین اسلام بود، پس، بر خود وظیفه دیدم بطور علنى در مخالفت با پیشنهاد فوق در میان مردم سخن بگویم. اتفاقا در آن ایام ، مجلس فاتحه مرحوم حاج احمد آقاى روحانى – فرزند مرحوم آقا سید صادق معروف – بود.
به مجلس فاتحه وى حاضر شده و پس از آن به محل استقرار قاریان رفته، بلندگو را از قاریان گرفته و بطور مستدل در میان تعجب و حیرت حضار، به نقد قانون فوق از نظر اسلام و مصالح اجتماعى پرداختم.
اتقاقا پس از صحبت تند فوق ، پیشنهاد مذکور در مجلس شوراى ملى آن دوران دنبال نشد. همان شب در عالم رؤ یا خود را در مسجد الحرام یافتم که در مطاف هستم ، ناگهان به من اجازه تشرف به خدمت حضرت ولى عصر عجل الله تعالى فرجه الشریف داده شد. حدود حجر الاسود در حالتى حضرت را ملاقات کردم که آن حضرت از طرف حجر الاسود و من نیز رو به سوى ایشان مى رفتم ، به همراه حضرت نیز یکى دو نفر دیگر بودند. وقتى به نزدش رسیدم ، او چیزى نفرمود، من نیز چیزى نگفتم فقط لبخند شیرین و محبت آمیزى به من زد، آنگاه اجازه داد تا دستشان را ببوسم!»
جام نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا