سیاسی

دیدار نماینده منتخب مردم قاینات و زیرکوه درمجلس شورای اسلامی با امام جمعه + تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، ظهر امروز سلمان اسحاقی نماینده منتتخب مردم شهرستان های قاینات و زیرکوه در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با امام جمعه شهر قاین دیدار و گفتگو کرد.
دراین دیدار حجت الاسلام رحمانی با بیان این که هرچه تعداد آراء بیشتر باشد مسئولیت شما بیشتر می شود گفت: باید خدمتگزاری به مردم سرلوحه کار شما باشد.
وی ادامه داد:فاصله زمانی تا شروع مجلس یازدهم می تواند دوره کارآموزی برای شما باشد،هرچند شما تجربیاتی در زمینه های مختلف دارید اما ازین فرصت بهره کافی را ببرید.
وی خطاب به منتخب مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: آبروی منطقه و اسلام و انقلاب باشید وماهم از هیچ کمکی در رسیدن به اهداف عالیه شما دریغ نخواهیم کرد.
کریمی فرماندار قاینات نیز از برگزاری انتخابات سالم با امنیت کامل در شهرستان قاینات خبر داد و گفت: فضای بسیار خوبی بر شهرستان حاکم است و امسال نیز بازهم مردم قاینات حضور فعالی در انتخابات داشتند.
وی از مشارکت بیش از ۷۲ هزار نفر در انتخابات در شهرستان های قاینات و زیرکوه خبر داد و گفت: سلمان اسحاقی با کسب ۲۱ هزار و ۹۳۴ رای توانست به عنوان نماینده مردم قاینات و زیرکوه در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شود.
سلمان اسحاقی نماینده منتخب مردم قاینات و زیرکوه در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز دراین دیدار گفت: پای عهدی که بسته ام آنگونه که در شان مردم مومن و ولایی مردم شهرستان است با جان ودل خواهم بود.
وی ادامه داد:ولایت مداری خود را با عملکردخودم و با سخن و با تدبیر و روشنگری وآن گونه که مقام معظم رهبری از مجلس توقع دارند، به مردم قاینات و زیرکوه نشان خواهم داد .
اسحاقی بر اتحاد و همدلی دربین مسئولین شهرستان تاکید کرد و گفت:اتحاد و همدلی و همراهی را روز به روز منسجم تر کنید ومسئولین و فرماندار و امام جمعه محترم ،هرچه که خدمت به مردم است را به من دستور دهید تا دستورات شما سرمه چشمم شود و در جهت رفع مشکلات قدم بردارم.
صادقی رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان قاین نیز دراین جلسه گفت:انتخابات در امنیت کامل پشت سر گذاشته شد و فرایند گسترده انتخابات را بدون هیچ گونه تخلف و مغایرتی برگزار کردیم.
وی خطاب به منتخب مردم قاینات و زیرکوه گفت:فضای کشور به گونه ای است که انتظارات زیادی از شما خواهد بود ولذا به گونه ای رفتار نشود که مردم در آینده از شما گلایه مند باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا