سیاسی

دیدار مسئولین شهرستان قاین با جانبازان دفاع مقدس+تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، عصر امروزامینی معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرماندار قاین وحجت الاسلام خداشناس ریاست بنیاد وشهید امور ایثارگران شهرستان قاین وشهرستانی عضو شورای شهر قاین با ۳خانواده جانباز۲۵درصد قاین دیدار وگفتگو نمودند.
حجت الاسلام خداشناس دیدار با خانواده جانبازان وشهدا را افتخاری برای مسئولین دانست وگفت: ایثار از بارزترین نشانه های انسان مومن است و جانبازان عزیز نمونه زنده این خصلت برتر در برابر دیدگان ما هستند ودیدار از ایثارگران عرصه های جهاد در راه ارزشهای والای انسانی ، برای هر کسی یک افتخار و برای مسوولین یک وظیفه است.
زیباترین بخش دیداربا جانبازان بیان خاطراتی است که جانبازان با لسان زیبای خود از دوران ۸سال دفاع مقدس می گویند از لحظه ای که برخی از همرزمانشان شربت شیرین شهادت را نوشیده اند وآنها در حسرت شهادت مانده اند .از لحظه هایی می گویند که همرزمانشان پس از بمباران های شیمیایی در زیر هوای مسموم وشیمیایی جان دادند ونتوانستند کاری بکنند.
از لحظه هایی می گویند که هواپیماهای عراقی بیمارستان را با خاک یکسان می کند وحتی به مجروحین هم رحم نمی کند .
این جانبازان در حسرت مانده اند که چرا طعم شیرین شهادت نصیبمان نشد؟؟؟؟؟
آنها می گویند تا جان در بدن داریم از میهن عزیزمان دفاع خواهیم کرد.رهبرم فرمان دهد برای دفاع از مظلوم بر می خیزیم وتا آخرین قطره خونمان دفاع خواهیم کرد.
گفتنی است مسئولین شهرستان با جانبازاسماعیل گندمی از جانبازان دوران انقلاب اسلامی ورزمندگان دوران دفاع مقدس، علی جمعه پورصادقی وجانباز محمدعلی صفارنژاد ازجانبازان دوران دفاع مقدس دیدار وگفتگو نمودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا