سیاسی

دیدار فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با امام جمعه قاین+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، سردار قاسمی دراین دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت های بسیج سازندگی و آستان قدس رضوی در جهت محرومیت زدایی گفت: ۸۳ طرح با همکاری آستان قدس رضوی در جهت محرومیت زدایی در خراسان جنوبی اجرا خواهد شد که امروز ۲۵ طرح به صورت همزمان در خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.
وی با اشاره به کنگره ملی ۲هزار شهید خراسان جنوبی و یادواره ۳۰۲ شهید شهرستان قاینات گفت: کنگره شهدا تاکنون در ۲۰ استان برگزار شده است و درخراسان جنوبی امسال این کنگره ملی برگزار می شود ودرهمین راستا یادواره های شهدا در شهرستان های تابعه و استان های خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان و.. برگزار شده است.
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین دراین دیدار ضمن تقدیر و تشکر از بسیجیان در راستای طرح های محرومیت زدایی گفت: بسیجیان توانسته اند دراین زمینه خوب عمل کنند و قوت قلبی برای مردم باشند.
وی با اشاره به منطقه تفریحی تجنود در شهرستان زیرکوه از سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی خواست تا نسبت به طرحی در جهت هدررفت آب های روان این منطقه اقدام کنند که سردار قاسمی اظهارداشت: طرح مطالعاتی درحال انجام است وسپاه براساس ضوابط اقداماتی دراین زمینه داشت است تا بتواند ازهدر رفت آب جلوگیری کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا