سیاسی

دیدار فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی با امام جمعه شهر نیمبلوک+تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، در این دیدار حجت الاسلام شطی امام جمعه شهر نیمبلوک با اشاره به رشادتهای سردار سلیمانی وپیروزی جبهه حق بر علیه باطل گفت:نابودی شجره خبیثه داعش تابلویی است که می توان از آن درس گرفت واین جریان ۳پیام امنیت،کارآمدی سپاه وبسیج برای جهان و پیام وحدت مسلمانان جهان را به دنبال داشت.
امام جمعه نیمبلوک احداث سالن ورزشی ،برگزاری کلاس های کارآفرینی در جهت ایجاد اشتغال برای جوانان وراه اندازی حوزه مستقل در شهر نیمبلوک را درخواست کرد.
بخشدار نیمبلوک نیز خواستار همکاری سپاه در جهت تکمیل گلزار شهدای شهر نیمبلوک که تاکنون ۲۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است شد.
سردار قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع)نیز در این دیدار با بیان این که بسیج یک نیروی مخلص وکارآمد در همه عرصه هاست گفت: بسیج کارنامه درخشانی درکشور دارد وحضور نیروهای بسیجی در عرصه های مختلف همراه با اخلاص است وبه لحاظ آمادگی وحضور در عرصه های مختلف وایجاد رعب ووحشت در دل دشمن ،بسیج خوش درخشیده است.
وی با توجه به درخواستهای مسئولین شهر نیمبلوک گفت: ایجاد وراه اندازی حوزه یک سری شرایطی از لحاظ راهبردی دارد که باید موضوع درسطح کلان مطرح شود وپس از بررسی نتیجه اعلام خواهد شد.
سردار قاسمی در خصوص کمک به ساخت گلزار شهدای گمنام نیمبلوک نیز قول مساعد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا