سیاسی

دیدار رابطین امور بانوان فرمانداری قاین با امام جمعه + تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، در سومین روز از هفته زن و گرامیداشت مقام مادر،جمعی از رابطین امور بانوان فرمانداری قاین با امام جمعه این شهر دیدار کردند.
دراین دیدار سیده زهرا موسوی مشاور فرماندارقاین در امور بانوان و خانواده با بیان این که زنان ما بایستی با الگو پذیری از فاطمه زهرا(س)فعالیت های بسیاری را درجامعه و زندگی خود رقم بزنند گفت:امور بانوان فرمانداری قاین به همین مناسبت با همکاری سایر ارگانها و نهادهای شهرستان قاین ویژه برنامه هایی از جمله بر گزاری جشن میلاد حضرت زهرا(س) به همت بسیج جامعه زنان و اداره اوقاف وامور خیریه در امام زاده زید و همچنین به همت ادارات و نهادها و فرمانداری قاین و هیئت امنای فاطمیه در محل فاطمیه قاین برگزار خواهد کرد .
وی از برگزاری کلاسهای مهارت آموزی و زندگی قرآنی و اسلامی ،غبار روبی مزار شهدا،بازدید از خانواده شهدا،بازدید از مرکز توانمندیهای بانوان،بازدید از خانه سالمندان،برگزاری مسابقه کتابخوانی در بین بانوان،نشست صیانت از خانواده های آسیب دیده از اعتیاد،تجلیل از بانوان ورزشکار،محفل انس با قرآن و تجلیل از فعالان قرآنی،برگزاری جشنواره های فرهنگی هنری در بین بانوان و.. در طول هفته زن خبر داد و گفت: دراین راستا بانوان شاغل در ادارات و همچنین بانوان فعال شهرستان تلاش های زیادی را داشته اند .
درپایان مراسم از سوی امام جمعه قاین از خبرنگار نسیم قاین تجلیل به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا