سیاسی

دیدار جمعی ازتعاونگران شهرستان قاینات با امام جمعه شهرقاین

به گزارش نسیم قائن ، محمد زنگنه رئیس اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی شهرستان قاینات ضمن تبریک هفته تعاون به امام جمعه و مدعوین و تبریک سالروز ازدواج امام علی ( ع) و حضرت فاطمه(س) و آغاز ماه پر برکت ذی الحجه ، گزارشی از وضعیت شرکت تعاونی های شهرستان ارائه کرد .
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه جدی به بخش تعاون و بالا بردن سهم بخش تعاون بعنوان یکی از اقتصادی ترین بخشهای کشور، از حاضرین در جلسه خواست با تمام ظرفیت های موجود به کمک و همراهی بخش تعاون آمده تا منطبق با سند چشم انداز بیست ساله و نیز سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری پیرامون اصل ۴۴ قانون اساسی، ۲۵% سهم این بخش در اقتصاد کشور که متاسفانه در حال حاضر بسیار ناچیز است، محقق گردد.
آیت ا… اصفهانی امام جمعه قاین دراین جلسه به نقش و جایگاه تعاون از دیدگاه قرآن کریم و معصومین پرداخت و تعاون را در کارهای خیر و صلاح بسیار پسندیده دانست.
وی فلسفه تعاون را استفاده از سرمایه های خُرد در جهت ایجاد واحد های تولیدی بزرگ برشمردو افزود: یکی از مهمترین بخشهایی که می توان از طریق آن به اقتصاد مقاومتی دست یافت، همین بخش تعاون است.
امام جمعه قاین در ادامه از عملکرد اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان به خاطر تلاشهایی که در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ تعاون داشته اند تقدیر و تشکر و برای مجموعه آرزوی توفیق و سربلندی نمود.
در پایان تعدادی از مدیران تعاونی های موفق و فعال شهرستان به بیان عملکرد تعاونی و مشکلات و چشم انداز های آتی شرکت های تعاونی خود پرداختند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا