سیاسی

دیدار اعضای ستاد هفته دفاع مقدس شهرستان قاینات با امام جمعه + تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، پیش از ظهر امروز اعضای ستاد هفته دفاع مقدس شهرستان قاینات با امام جمعه این شهر دیدار و گفتگو کردند.
درابتدای این مراسم سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات با ارائه گزارشی از اهم برنامه های پیش بینی شده در هفته دفاع مقدس گفت: بیش از ۳۰۰ برنامه فرهنگی،ورزشی،بهداشتی و… در طول هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان قاینات اجرا خواهد شد.
وی برگزاری برنامه نمایش موتور سواران در آغازین روز هفته دفاع مقدس،نواخته شدن زنگ مهر و ایثار و مقاومت،برگزاری یادواره های شهدا،همایش پیشکسوتان دوران دفاع مقدس،همایش دختران آفتاب و همایش لشکر فرشتگان،برگزاری اردوی جهادی ویژه مسئولین ادارات در جهت ساخت خانه محرومین،نشست های بصیرتی ،اعزام سخنران به مدارس،سیر نمایشگاهی دفاع مقدس،برگزاری مسابقات ورزشی گرامیداشت هفته دفاع مقدس و پیاده روی خانوادگی،برنامه آبروی محله ،طرح پلاک افتخار ،برنامه مادران آسمانی،غبار روبی گلزار شهدا و… را ازاهم برنامه های این هفته برشمرد واز مسئولین خواست تا در کنار مردم در برنامه ها حضور فعالی داشته باشند.
درادامه حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین نیز با بیان دستاورد های دوران دفاع مقدس گفت: این دوران یادآور خاطرات بسیار زیادی است و ما هرگز تشییع جنازه های شهدای دوران دفاع مقدس و عملیات ها را فراموش نخواهیم کرد.
امام جمعه قاین در ادامه با اشاره به خاطرات پدر یکی از شهدای قاین که دو فرزند خود را در این راه تقدیم نظام کرده است گفت: پدر شهیدان بزرگوار می گفت: جنگ یک بهار است و روزی تمام می شود و بُرد با کسی است که گل بیشتری از این جنگ بچیند و من هنوز دو گل تقدیم کرده ام و ما چنین افرادی را در دوران جنگ تحمیلی داشته ایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا