سیاسی

دیدار اعضای ستاد دهه فجر شهرستان قاین با امام جمعه + تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، صبح امروز ودر آستانه دهه فجر اعضای ستاد دهه فجر شهرستان قاین با حجت الاسلام رحمانی امام جمعه این شهردیدار و گفتگو کردند.
دراین دیدار کریمی فرماندار قاین با بیان این که بهمن ماه برای مردم یک ماه بسیار ارزشمند وتداعی کننده شکوه و عزت و افتخار است گفت: این روزها فرصت مغتنمی است که مسئولین در کنار مردم قرار بگیرند و در شرایطی که دشمن جنگ تمام عیار اقتصادی را شروع کرده است دستاوردهای مهم نظام را برای مردم بازگو کنند.
وی این دیدار را میثاقی با آرمانهای امام و رهبری دانست و گفت: باید عهد ببندیم که با تمام قوا در خدمت ولی نعمتان انقلاب و مردم باشیم.
کریمی با اشاره به برنامه های دهه فجر گفت: در دهه فجر امسال بیش از ۱۵۰۰ برنامه فرهنگی ،ورزشی،هنری،عمرانی و .. در شهرستان اجرا خواهد شد .
فرماندار قاین از افتتاح و بهره برداری بیش از ۱۰۵ پروژه به ارزش ۵۹ میلیارد تومان در ایام دهه فجر در شهرستان قاین خبرداد.
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین در این دیدار به اهمیت ولایت فقیه و نقش ولی فقیه در پیروزی انقلاب اشاره کرد و گفت: اگر مسئله ولی فقیه نبود انقلابی با این شکوه و عظمت نداشتیم.
وی به بالندگی این انقلاب اشاره کرد و گفت: با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی وبا وجودی که دشمنان برای انقلاب نقشه کشیده اند انقلاب همچنان بالنده و پا برجاست.
حجت الاسلام رحمانی با تاکید بر این که باید دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان و مومنین بیان شود گفت: نسل بعد از انقلاب باید بدانند که ما در چه ذلتی در کشور بودیم و امروز در چه عزتی در سطح دنیا قرار داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا