سیاسی

دیدار مسئولین شهرستان قاین از تعاونگر معلول قطع نخاعی وخانواده شهید تعاون گر

به گزارش نسیم قائن ، همزمان با هفته تعاون و به منظور ترویج فرهنگ کار وتعاون و تقدیر از قشر زحمتکش معلول سرپرست و کارکنان اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی و جمعی از مسئولین شهرستان با آقای حیدر محمد نژاد معلول قطع نخاع و کارگر شرکت تعاونی مان اسفدن سرامیک دیدار و از وی تقدیر نمودند.
در این دیدار زنگنه سرپرست اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی قاین ضمن تبریک هفته تعاون و بیان اینکه معلولیت ، محدودیت نیست کسب روزی حلال را افضل فضائل دانسته و از تلاش معلولین شاغل در کارگاهها بخصوص نامبرده تقدیر وقول مساعد در خصوص پیگیری مشکلات بیمه تامین اجتماعی و تسهیلات مناسب جهت راه اندازی کارگاه صنایع دستی به وی داده شد.
همچنین اعضای ستاد هفته تعاون شهرستان قاینات با برادرشهید افشاری و مدیر عامل شرکت تعاونی تامین نیاز نانوایان شهرستان دیدار نمودند .
در این دیدار زنگنه سرپرست اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی قاین ضمن تبریک هفته تعاون بیان داشت که روحیه ایثار و شهادت را باید در بین اقشار جامعه خصوصاَ تعاونگران اشاعه دهیم .
وی جنگ تحمیلی و حضور مردم در جبهه های نبرد حق علیه باطل را نماد بارز مشارکت و تعاون گروهی دانسته و گفت: باید این روحیه را روز به روز در سطح جامع گسترش دهیم .
در پایان از برادر شهید گرانقدر افشاری مدیر عامل تعاونی تامین نیاز نانوایان شهرستان تقدیر بعمل آمد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا