سیاسی

دونشست تخصصی با محوریت ظرفیت های خراسان جنوبی در نمایشگاه مطبوعات برگزار شد

به گزارش نسیم قائن ، محمد قربانی روزگذشته (پنج شنبه) در غرفه خانه مطبوعات خراسان جنوبی در بیست وسومین نمایشگاه مطبوعات وخبرگزاری هابا مثبت ارزیابی کردن حضور خانه مطبوعات استان در این نمایشگاه اظهار داشت: این دونشست تخصصی با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبادی نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، خوسف ودرمیان و محمدرضا مجیدی دبیرکل مجمع مجالس آسیایی و رئیس انجمن ایرانی همکاری با یونسکو برگزار شد.
رئیس شورای عالی بسیج رسانه استان خراسان جنوبی گفت: در این نشست های علاوه بر خبرنگاران رسانه های کشور خبرنگاران اعزامی خراسان جنوبی و فعالان رسانه ای کشور حضور داشتند.
وی به اعزام خبرنگاران و اصحاب رسانه استان به تهران برای بازدید از مجلس شورای اسلامی و بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات اشاره کرد وگفت:با همکاری بسیج رسانه استان خبرنگاران اعزامی از مجلس شورای اسلامی بازدید وبا نمایدگان استان دیدار وگفت وگو کردند.
رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات استان خراسان جنوبی بیان کرد:خبرنگاران و اصحاب رسانه استان با حضور در بخش مختلف ، از بیست سومین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌های و پایگاه‌های خبری و غرفه خانه مطبوعات و رسانه‌های محلی استان از بازدید و با سفر به شهر قم بارگاه حضرت فاطمه معصومه (س) را زیارت می‌کنند.
قربانی با بیان اینکه خانه مطبوعات خراسان جنوبی به نمایندگی از تمام رسانه‌های استان حضور می‌یابد بیان کرد: دو نشریه محلی آوای خراسان جنوبی وامروز خراسان جنوبی در بیست‌ وسومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها حضور یافتند.
وی با اشاره به برگزاری نشست‌های تخصصی در غرفه خانه مطبوعات استان خراسان جنوبی با حضور میهمانان و صاحبنظران کشور افزود: در غرفه خانه مطبوعات آرشیوی از تمام رسانه های استان به نمایش درآمد.
رئیس شورای عالی بسیج رسانه استان خراسان جنوبی از نمایشگاه مطبوعات به عنوان عرصه ای برای ارزیابی رسانه‌ها و تقویت ارتباط آنها با یکدیگر، مردم و مسئولان یادکرد وگفت: شخصیت های برجسته کشوری از جمله وزراء،روسای سازمانها ونهادها، نمایندگان مجلس و شخصیت های علمی ،سیاسی ،فرهنگی وهنری از غرفه خانه مطبوعات بازدید کردند.
قربانی گفت: در زمان برگزاری نمایشگاه مطبوعات، علاوه برگفت وگوی بی واسطه مسئولان و مردم با رسانه‌ها، طرح مطالبات و پاسخگویی به مشکلات، برپایی نشست‌های حرفه‌ای، تخصصی و عمومی برگزار شد.
بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات پنجم تا دوازدهم آبان ماه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزارشد..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا