سیاسی

دولت تدبیر وامید به دنبال عوام فریبی نیست

به گزارش نسیم قائن ، در اولین روز از هفته دولت فرمانداروشورای اداری شهر قاین با امام جمعه محترم شهر دیدار کردند .
فرماندار قاین دراین جلسه با تبریک هفته دولت بیان داشت : شهیدان رجایی وباهنر همواره به عنوان الگوی عملی کارگزاران نظام جمهوری اسلامی در همه حوزه ها هستند ودولتهای پس از انقلاب به این دوشهید بزرگوار افتخارکرده اند.
وی با ارائه گزارشی ازپروژه های افتتاحی شهرستان در هفته دولت گفت: شهرستان قاین با ۱۵۴پروژه با اعتباری بالغ بر۴۴۰میلیاردریال بیشترین پروژه های افتتاحی را درهفته دولت امسال در بین شهرهای خراسان جنوبی دارد.
کهن ترابی اظهارداشت:دولت تدبیر وامیددرابتدای ریاست جمهوری، وضعیتی را تحویل گرفت که برای همه ما آشکار ومشخص بود که وضعیت نامطلوبی داشتیم ودر حوزه اقتصاد وسیاست، این موضوعات مشخص بود واین وضعیت رابا تدبیر وبا حضور مدیران مجرب درهمه حوزه هابه خوبی پیش برد.
کهن ترابی تصریح کرد؛یکی از بزرگترین دست آوردهای دولت تدبیر وامید این است که تورم ۴۵درصد را به زیر۱۰درصد رساند.
وی افزود:دولت تدبیر وامید همانند مردم قاینات نجیب هستند وبسیاری از زحماتی که می کشند را مطرح نمی کنند.
فرماندار قاین از رسانه ها به عنوان پل ارتباطی بین مردم ومسئولین نام برد وگفت: یکی از بزرگترین امتیازات دولت این است که به دنبال عوام فریبی نیست وشفاف است ومسئولین باید مردم را نسبت به برنامه های دولت آگاه کنند ودراین زمینه از ظرفیت رسانه ها نیز می توان کمک گرفت.
وی افزود: این دستور معاون اول رئیس جمهور است که مسئولین باید درروستاها حضور یابند ومردم را نسبت به برنامه های دولت آگاه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا