سیاسی

دولتمردان به دستورالعمل مجلس شورای اسلامی عمل کنند

به گزارش نسیم قائن ، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد علیپور ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر حاجی‌آباد با تبریک دهه کرامت، اظهار داشت: نخستین کریم، خداوند متعال است که همیشه بندگان خود را مورد لطف و کرم و عنایت خود قرار می‌دهد.
وی با بیان اینکه ادای دین یکی از ویژگی‌های انسان‌های کریم است، خاطرنشان کرد: مسؤولان نظام باید این مسؤولیت را به عنوان یک دین برگردن خود بدانند و خود را خادم محرومان و مستضعفان قلمداد و تلاش کنند در این فرصت کوتاه که در اختیار آن‌ها قرار دارد، دین خود را ادا کنند.
امام جمعه موقت زیرکوه با اشاره به مناسبت‌های هفته، به پیروزی قهرمانانه حزب‌الله لبنان در برابر رژیم سر تا پا مسلح صهیونیستی و روز مقاومت اسلامی اشاره کرد و توضیح داد: باید قدردان این پیروزی‌ها که دستاوردهای متعددی را نصیب جبهه مقاومت و نصیب ایده و عقیده جهادی کرده است، باشیم.
علیپور با بیان اینکه بعضی از دستاوردهای این پیروزی منطقه‌ای است، تصریح کرد: رژیم جعلی و فاسد صهیونیستی ادعا می‌کند که بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات نظامی را در اختیار دارد، اما در همان هفته اول در مقابل حزب‌الله لبنان شکست سنگینی متحمل می‌شود و این غرور و ادعای کاذب رژیم منحوس صهیونیستی بر همگان آشکار می‌شود.
وی با تبریک سالروز ولادت امام رضا(ع) تشریح کرد تشریح کرد: همه مسلمانان سعی کنند جشن‌های این ایام را به نحو بسیار خوب و شایسته برگزار کنند و محبت خود را نسبت به ولی نعمت خود در قالب این جشن‌ها ابراز کنند.
امام جمعه موقت زیرکوه با اشاره به سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، خاطرنشان کرد: مردم وظیفه دارند نسبت به این ارزش‌ها غافل نشوند و این ارزش‌ها را حفظ کنند و به جامعه و نسل‌های آینده انتقال دهند تا از خاطرات و رنج‌هایی که آزادگان سرافراز کشیده‌اند، در راه پایبندی به نظام و انقلاب استفاده شود.
علیپور با اشاره به سالروز گشایش مجلس خبرگان رهبری، اظهار داشت: مجلس خبرگان رهبری برکات بسیار خوبی برای نظام و انقلاب به ارمغان آورده است و خداوند را بر نعمت ولایتی که امروز از آن متنعم هستیم شاکر و سپاسگزاریم.
وی تبیین کرد: اگرچه در سال گذشته دشمنان چه از خارج و چه از داخل نقشه‌هایی برای تضعیف این نهاد مهم و ارزشی کشیده بود، اما با تیزبینی شورای نگهبان و بصیرت مردم نقشه دشمنان باطل شد و مجلس خبرگان رهبری با هیات رئیسه انقلابی شکل گرفت.
امام جمعه موقت زیرکوه با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با وزیر اطلاعات و معاونان ایشان، تصریح کرد: از زحمات نیروهای امنیتی و اطلاعاتی که با درایت و بصیرت، بسیاری از نقشه‌های دشمن را خنثی می‌کنند قدردانی می‌کنم و امیدواریم سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات سخنان مقام معظم رهبری را به لحاظ موفقیت بیشتر الگو قرار دهند.
علیپور با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی در رابطه با عدم به کارگیری بازنشستگان در پست‌های کلان مدیریتی، تاکید کرد: امیدواریم دولتمردان ما به این امر جامه عمل بپوشانند.
زیرکوه نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا