سیاسی

دغدغه کل کشور را داریم/ اصلاح و تنقیح قوانین منابع طبیعی و امور مالیاتی در دستور کار است

به گزارش نسیم قائن ، نمایندگان منتخب مردم در مجلس یازدهم پیش از ظهر امروز با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کردند.
سلمان اسحاقی منتخب مردم شهرستان‌های قاینات و زیرکوه در این دیدار ضمن ابلاغ سلام مردم قاینات و زیرکوه به نماینده ولی فقیه در استان و ضمن دعوت برای حضور آیت‌الله عبادی در این خطه اظهار داشت: ما نمایندگان مردم به خود و کارگزاران نظام توصیه کردیم در کنار قرآن، مفاتیح الجنان و قرائت صحیفه سجادیه و مروری بر نهج البلاغه داشته باشیم تا از فضائل بهره‌مند شویم.
سلمان اسحاقی با بیان اینکه روز قدس برای همه ما مهم است. روز قدس، روز سمبل اسلام و مبارزه با استکبار است افزود: وقتی سخن از قدس است سخن از مظلومان میانمار، مظلومان در بحرین، عراق و سخن از مظلومیت شیعه است و امیدواریم روزی نماز را در مسجد الاقصی بخوانیم.
وی گفت: در عرصه مجلس در بخش ملی نگاه حوزوی و استانی نداریم دغدغه کل کشور نگاه ما است. امید است بتوانیم اصلاح قوانین در بخش منابع طبیعی و امور مالیاتی را به جایی برسانیم تا دعای خیر مردم که قوانین منابع طبیعی سبب متضرر شدن آنها شده را داشته باشیم.
منتخب مردم شهرستان‌های قاینات و زیرکوه در مجلس بیان کرد: در عرصه بین‌المللی به جد مبارزه با آمریکا، استکبار و هوشیاری و بصیرت در برابر ترفندهای آمریکا مدنظر است.
وی در پایان بیان کرد: تعدادی از روستاهای حوزه انتخابیه قاین و زیرکوه نه تنها آب آشامیدنی ندارند بلکه به حدی آب شور است که نمی توان لب به آن زد.
اسحاقی ادامه داد: از نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی استدعا دارم وقتی آب می نوشندویاد سید و سالار شهیدان هستند به یاد مردم روستاهای محروم حوزه انتخابیه من هم باشند که یا آب ندارندو یا شوری آب اجازه نمیدهد لب به این آب بزنند.
نماینده منتخب مردم شهرستان‌های طبس، بشرویه، سرایان و فردوس در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت: در چند روز آینده شاهد آغاز مجلس یازدهم مجلس انقلابی هستیم خدا را برای این امر شاکریم.
حجت الاسلام نصیرایی افزود: مجلس یازدهم را مجلسی انقلابی می‌بینم و آن را یکی از خرمشهرهایی می‌دانم که رهبری در چند سال گذشته فرمودند خرمشهرها در پیش است.
وی اظهار داشت: امید است با عمل و حرکت خوب و فهم دقیق رهنمودهای شما بتوانیم خوب گام برداریم و از مسیر حق حقیقت خارج نشویم و برای ارزش‌های انقلابی درست پاسداری کنیم.
نماینده منتخب مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس یازدهم نیز گرامیداشت روز قدس و سوم خرداد عملیات آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: خدا را شاکریم در آستانه مجلس یازدهم به دیدار نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی رسیدیم.
حسین خسروی افرود: زمندگان در دوران دفاع مقدس وظیفه رد متجاوزان به خاک میهن اسلامی را انجام دادند و امروز وظیفه ما و مسئولان است که وظایف خود را در سنگرهای مختلف انجام دهیم.
وی با بیان اینکه باید وظایف خود را در مقابل تجاوز اقتصادی، سیاسی و اخلاقی انجام دهیم، ادامه داد: امیدواریم به عنوان نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی با محوریت نماینده ولی فقیه در استان در توسعه مادی و معنوی استان موثر باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا