سیاسی

دشمن به دنبال تغییر نظام و تغییر باورهای مردم است

به گزارش نسیم قائن اززیرکوه،حجت الاسلام والمسلمین حسن ارمغان امام جمعه موقت زیرکوه در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان زیرکوه با اشاره به برخی مناسبتهای اخیر اظهار داشت: اولین ویژگی یاران امام زمان تقواست و نور الهی ، گوش دل ، بصیرت و بینایی ، بیداری ، برکت آسمانی و زمینی و نصرت الهی از آثار و برکات آن است .
وی افزود: اگر اهل تقوی باشیم ، ارتباط قلبی ، فکری و ظاهری با آقا و مولایمان امام زمان (عج) پیدا خواهیم کرد .
حجه الاسلام ارمغان در ادامه به سالروز تاسیس شورای نگهبان اشاره کرد و گفت: قوه مقننه از دو رکن مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان تشکیل شده و شورای نگهبان حفظ اسلامیت نظام و مغایر نبودن قوانین با مقررات اسلامی و قانون اساسی را بر عهده دارد و به همین خاطر از اهمیت خاصی برخوردار است .
وی همچنین پاسداری از قانون اساسی ،تشخیص عدم مصوبات شورای اسلامی با موازین شرعی و عدم مغایرت مصوبات دولت با اصول و احکام رسمی مذهب کشور را از دیگر وظایف این شورا برشمرد .
امام جمعه موقت زیرکوه با اشاره به جریان فیش های نجومی و حقوق های میلیونی تاکیدکرد:دولتمردان و دستگاههای مربوطه باید این مورد را با دقت پیگیری کنند تا حق ملت ایران ضایع نشود.
حجه الاسلام ارمغان در بخش دیگری از سخنان خود به نفوذ در باورها اشاره کرد و گفت: دشمن به دنبال تغییر نظام است و سعی دارد تا باور مردم را تغییر دهد و برای این منظور برنامه های زیادی را دنبال می کند .
وی با بیان اینکه شعارمرگ بر آمریکا در قلب مردم ایران حک شده است،اظهارداشت:شاید در ظاهر بتوانند این شعارها را حذف کنند اما این شعارها بر دل و قلب مردم مؤمن ایران اسلامی نشسته است و تغییر این شعارها غیر ممکن است.
خطیب موقت زیرکوه افزود: دشمن برای رسیدن به این منظور ، ترور شعارهای انقلابی را در برنامه های خود گنجانده و آنها می خواهند ارزشها جای خود را به ضد ارزشها دهند ، اما باید هوشیار و بیدار باشیم و فراموش نکنیم ما برای استقرار روحیه انقلابی در این کشور بیش از ۲۱۹ هزار شهید تقدیم انقلاب نموده ایم که اگر این تعداد را در ۳ هزار کرسی مسولیتهای نظام تقسیم کنیم برای هر کرسی ۷۳ شهید تقدیم کرده ایم و این موضوع مسولیت مسئولان را دو چندان میکند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا