سیاسی

دشمن به دنبال بی ثبانی در بین مردم وحکومت است/اقتدارمان را دربرابر اروپائیان حفظ کنیم

به گزارش نسیم قائن ، سردار رسول سنایی راد معاونت سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا در جمع ناظرین انتخاباتی شهرستان قاینات اظهارکرد :نظام جمهوری اسلامی ایران بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است.
وی افزود: امام خمینی(ره) نظامی را تشکیل دادند که محتوایش اسلام بود .
معاونت سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا درادامه گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران عالی ترین سطح مشارکت را دارد و یکی از ویژگی های مهم این نظام این است که متکی به رای مردم است.
وی افزود:در نظام ما قانون منطبق بر اسلام است واین محتوا منافع دینی هم دارد .
سنائی راد در ادامه با بیان این که برای این نظام ایثار گری های زیادی داشته ایم گفت: دغدغه ما حفظ نظام و کمک به سلامت نظام است .
معاونت سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا گفت: شورای نگهبان مفسر قانون است و علاوه بر این ،کمک به سلامت انتخابات از وظایف شورای نگهبان است و رای مردم هرچه باشد ،این رای را می پذیرند و همان طور که رهبری به رای مردم احترام می گذارند باید به رای مردم احترام گذاشت.
وی گفت:مردم به دنبال اسلام هستند وگاهی مواقع فرهنگ سیاسی ما ضعیف است و پس از انتخاب ،پشیمان می شوند ولی مردم باید مسئولیت انتخاب خود را بپذیرند.
سنائی راد بیان داشت: دشمن به دنبال این است که با تمهیداتی بین مردم ونظام و بین امت و امام فاصله بیاندازد.
وی ادامه داد:امروز دشمن به دنبال بی ثبانی در بین مردم وحکومت است وبا نقض برجام این را کلید زده اند و با وارد کردن فشارهای اقتصادی ،فشار روانی و فشار عملی مثلثی را شکل داده اند که در راس آن آمریکا قراردارد و یک ضلع را به آل سعود ومنافقین سپرده اند و یک ضلع هم به دست نفاق داخلی است که این نفاقی جدید است .
سردار سنائی در ادامه اظهارکرد:آمریکائیها که در طرح های قبلی خود با همه هزینه های هنگفتی که در مورد ایران داشته اند شکست خورده اند اکنون موضوع تابستان داغ را مطرح کرده اند و فکر می کردند که با برجام می توانند کشور را به یک کشور متعهد تبدیل کنند.
وی به موضوع مذاکره با اروپائیان نیز اشاره کرد و گفت:اروپا هم ما را الاف می کند و می خواهد به نتیجه دلخواه خود برشد و باید در برابر اروپائیان اقتدار داشته باشیم و قدرتمان را افزایش دهیم.
سردار سنائی با بیان این که مردم با نظام سَر همراهی دارند گفت: مردم از کم کاری برخی مسئولین دلخور هستند ومسئولین،امروز باید باشهامت و رشادت واقعیت را به مردم بگویند و اولین واقعیت هم موضوع برجام است.
وی افزود: باید به مردم بگویند که در حال جنگ اقتصادی هستیم ومسئولینی که اهل کار هستند باید پاسخگو باشند و امید و اعتماد را در مردم ایجاد کنند .
سنائی اضافه کرد: بایستی مبارزه با قاچاق جدی گرفته شود ،باید جلوی لطمه زدن به تولید داخلی گرفته شود،باید با مفسد اقتصادی برخورد شود،باید با برای رفع بیکاری که ام الفساد است تلاش شود.
معاونت سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا در بخش پایانی سخنان خود گفت: ما تجربه مواجه با تحریم را از اول انقلاب داریم وباید مواظب باشیم که فریب نخوریم
وی به حضور و همراهی مردم با نظام تاکید کرد و گفت: همراهی مردم تاکنون باعث پیروزی شده است و مسئولین هم درانجام وظیفه خود باید عامرانه وماهرانه و جدی انجام وظیفه کنند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا