سیاسی

دشمنان ما بیشترین بهره را ازاختلاف بین شیعه وسنی می برند

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام ملک آبادی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه قاینات شب گذشته در جمع مردم روستای مهدی آباد با اشاره به آیاتی از قرآن کریم گفت:خداوند در آیات متعدد قرآنی بر وحدت بین مسلمانان تاکید کرده است .
وی افزود:خدای متعال در قرآن می فرماید از خدا ورسول او اطاعت کنید وبین خودتان به جنگ ومجادله نپردازید وزیربار منت حکومت های طاغوت وکفار نروید.
مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه ناحیه قاینات گفت: دشمنان ما روی موضوع اختلاف افکنی بین شیعه وسنی کار می کنند وتمام تلاش آنها این است که بین اهل تسنن وتشیع اختلاف ایجاد کنند وازاین اختلاف به نفع خود بهره برداری کنند.
وی افزود:صهیونیست روی این موضوع کار می کند که شیعه وسنی به جان یکدیگر بیفتد.
حجت الاسلام ملک آبادی با اشاره به این که شبکه های معاند خارجی یک نفر را از اهل تشیع را عَلَم می کنند وپول می دهند وشبکه ماهواره ای در اختیارش قرار می دهند ومی خواهند که برعلیه تسنن فحاشی کنندواز طرفی آمریکائیها گروههایی به نام طالبان در افغانستان درست کرده اند وعده ای هم به نام داعش در عراق وسوریه به جان برادران تشیع انداخته اند وبه این طریق بین شیعه وسنی اختلاف وتفرقه اندازی می کنند واز این اختلاف بین تشیع وتسنن بهره برداری می کنند.
وی گفت:کسانی که خودرا خادم الحرمین می نامند وحرم امن الهی را به کشتارگاه تبدیل می کنند پول نفتی که باید خرج مردم مستضعف عربستان شود در جیب کارخانه سازی آمریکایی می رود وتبدیل به بمب می شود وروی سر مردم یمن فرومی ریزدواینها دم از اسلام می زنند
حجت الاسلام ملک آبادی اظهارداشت:دشمنان از اتحاد بین شیعه وسنی می ترسندولذابه دنبال گشترش این اختلافات هستند.
وی گفت: دراین زمان وظیفه علمای تسنن وتشیع وحدت آفرینی در جامعه اسلامی است .
حجت الاسلام ملک آبادی افزود:روزگاری ۶کشورمسلمان با یکدیگر عهد وپیمان بستندوعلیه اسرائیل وارد جنگ می شوند وامروزچه شده است که همانها با نتانیاهو در ملاء عام می خندند ودست می دهند وروابط دیپلماتیک برقرار می کنند؟
مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه ناحیه قاین درادامه با اشاره به این که قرآن را همه برادران اهل سنت وتشیع قبول دارند گفت: قرآن دربین همه فرقه های اهل تسنن وتشیع قرآن حرف اول وآخر را می زند پس چرا به دستورات قرآن عمل نمی کنید ؟؟
چرا آنهایی که خودرا خلیفه وبه عنوان سلاطین حکومت امروزه میدانند به این آیه قرآن که می گوید یهودیان بدترین دشمن شما هستند حال با صهیونیست ویهود می نشینند مسلمانان را مسخره کردند وآنهارا به خاک وخون می کشند؟؟
وی افزود:اگر جمیع مسلمین در تمام اعصار به این آیه کریمه “واعتصموبه حبل الله جمیعاولاتفرقوا” ..تمسک جویندقطعا همه این اختلافات ومشکلات حل می شود.
حجت الاسلام ملک آبادی گفت:امروزه در سرزمین ایران اسلامی همه اقلیت های دینی درفضای آزاد به کارهای خود میرسند وبرادران تسنن ما که جدا از اقلیت های دینی هستند درادارات وارگانهای ما مشغول به کار هستند وازاین فضا استفاده می کنند.
ایران اسلامی به برکت وجود رهبری عالم وبصیر ومجاهد دراین کشاکش وجنگ وخون از امنیت واقتصاد خوبی برخورداراست وان شاء الله روزگاری خواهد رسید که تسلط برکفار ومعاندین را خواهیم دید.
وی درپایان اظهارداشت:امروز ماباید دشمن خودرا بشناسیم وبدانیم که استکبار همیشه با ما دشمن است وممکن است وعده ای به ما بدهد ولی به وعده دشمن وآمریکا نباید دل خوش کرد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا