سیاسی

دشمنان ازانقلابی بودن امام (ره) ترس داشتند/ هر رای شما تیری در حلق دشمن است

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ رمضانعلی فرحبخش ثانی فرمانده سپاه ناحیه قاینات در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) که در محل مسجد جامع قاین برگزار شد اظهارکرد:برای امام راحل صفات زیادی را می توان توصیف کرد ومهمترین و جامع ترین صفتی که مقام عظمای ولایت برای امام توصیف می کنند این است که می گویند امام مومن ،متعبد وانقلابی بود
وی افزود: صفت انقلابی امام (ره) باعث ترس دشمنان شد و جسارت و شجاعت ایشان باعث شد که دشمن از انقلابی بودن امام ترس داشته باشد.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات در ادامه با بیان این که امروزه باید در دولت و مجلس و دربین مردم و مسئولین ما روحیه و تفکر انقلابی وجود داشته باشد گفت: هر دولتی با روحیه انقلابی و تفکر جهادی بوده است قطعا پیشرفتهای بسیاری داشته وهردولتی که تفکرش غرب گرایی و نگاهش به غرب بود پیشرفت و جهش برای این نظام و انقلاب کمرنگ بود.
سرهنگ فرحبخش با تاکید بر حضور ومشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو گفت: مقام عظمای ولایت از ما مشارکت حداکثری واز روی بصیرت و آگاهانه در انتخابات را می خواهند.
وی افزود: این انقلاب خیلی راحت به دست ما نرسیده است و برای این انقلاب خون دلها خورده شده و تبعیدها و زجر ها کشیده شده است و شهدای زیادی تقدیم شده است و امروز که نائب عام امام زمان(عج) می فرمایند مشارکت حداکثری، امیدواریم که سخن ولایت روی زمین نماند و با حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد باردیگر دشمن را ناامید کنیم.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات با بیان این که دشمنان متحد شده اند تا این نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نا کارآمد جلوه دهند و مشارکت مردم را کمرنگ کنند گفت: امروز همه ما با حضور در انتخابات نباید بگذاریم که دشمنان خوشحال شوند و قطعا هر رای شما تیری در حلق دشمن است و ۲۸ خرداد امت اسلامی یک خرمشهر دیگر را رقم خواهند زد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا