سیاسی

دستگیری ۲۳۷سارق و جمع آوری ۱۸۶معتاد کارتن خواب در شهریار

به گزارش نسیم قائن ، سردار محسن خانچرلی پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر گفت: این طرح در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، با موضوع پیشگیری از سرقت و جمع آوری معتادان متهاجر و خطرناک جهت زیباسازی چهره شهر و کاهش سایر جرائم اجرا شد.
این مقام ارشد انتظامی افزود : این طرح بعد از اتمام مرحله شناسایی و برآوردهای اطلاعاتی ، با بهره گیری از تیم های محسوس و نامحسوس پلیس در سطح شهرستان در یک ماه اخیر به مرحله اجرا در آمد.
وی ادامه داد:طی اجرای این طرح تعداد ۱۸۶نفر از معتادان متهاجر و خطرناک توسط ماموران پلیس شناسایی و پس از جمع آوری تحویل کمپ های ترک اعتباد شدند.
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران بیان داشت:در راستای این طرح ۲۳۷ نفر از سارقان دستگیر و جهت بررسی بیشتر به پلیس آگاهی غرب استان تهران دلالت داده شدند.
سردار خانچرلی در پایان با اعلام این که در اجرای این طرح ها تعداد ۷۲۸ دستگاه وسائط نقلیه متخلف توقیف و ۲۲۷ کیلو و ۱۳۷ گرم انواع موادمخدر و ۱۴۹دستگاه وسائط نقلیه مسروقه کشف شد گفت:هدف از اجرای این طرح ها افزایش احساس امنیت در جامعه است و مشارکت و همکاری شهروندان در این خصوص ،پلیس را در اجرای هر چه بهتر ماموریت هایش یاری خواهد کرد و اجرای طرحهای ارتقاء امنیت اجتماعی همچنان در دستور کار سبزپوشان عرصه نظم و امنیت این فرماندهی می باشد.
منبع : مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا