سیاسی

دستگیری ضارب مامور محیط زیست قاین

به گزارش نسیم قائن ، . رحیمی دادستان شهرستان اعلام کرد متهم مزبور که چندی پیش با شلیک اسلحه شکاری به سوی مامور محیط زیست این شهرستان وی را مجروح ساخته بود ، با حصول دلایل و مستندات قانونی در اقدام انتظامی و قضایی مشترک ودر حوزه قضایی شهرستان گناباد دستگیر و بازداشت و روانه زندان شد .
دادستان شهرستان اتهام اولیه متهم را شروع به قتل اعلام که با صدور قرار بازداشت موقت بازداشت گردید ، لیکن اتهامات دیگری نیز متوجه نامبرده می با شد.
وی ادامه داد: پرونده اتهامی نامبرده با توجه به وقوع جرم در حوزه قضایی دادگاه محترم بخش نیمبلوک این شهرستان در آن مر جع تشکیل وبه صورت فوق العاده رسیدگی و مجازات بسیار قابل توجه و مناسبی نسبت به وی صادر خواهد گردید.
رحیمی گفت: دستگاه قضایی شهرستان با رسیدگی فوق العاده و اعطای مجازات شدید قانونی عبرت آموزی لازم را برای سایر متعرضین به حقوق عمومی و خصوصی شهروندان مد نظر قرار دارد.
. مدعی العموم ضمن تاکید بر لزوم رعایت حقوق عمومی و خصوصی شهروندان با اشاره به تکلیف قانونی شهروندان بر حرمت گذاری لازم در مقابل مامورین دولتی ، هشدار داد که ،هرگونه مقاومت در مقابل مامورین دولتی می تواند اتهام تمرد را متوجه آنان ساخته و محکومیت سنگینی را برای مرتکبان در پی داشته باشد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا