سیاسی

دستگیری قاتل کودک ۱۸ ماهه در خراسان جنوبی

به گزارش نسیم قائن ، سردار “مجید شجاع”در تشریح این خبر اظهار داشت:در هجدهم آبان ماه امسال خانم و آقائی دختر بچه ای ۱۸ ماهه را به بیمارستان امام رضا(ع)شهرستان بیرجند آوردند و مدعی شدند که بچه هنگام بازی کردن داخل جوی آب افتاده است.
وی افزود:با توجه به جراحات وارده بر بدن دختر بچه،پزشکان موضوع را به مأموران مستقر در بیمارستان اطلاع می دهند که برای بررسی دقیق کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی استان به محل اعزام شدند.
سردار شجاع ادامه داد:با توجه به توضیحات پزشکان و آثار به جا مانده بر بدن دختر بچه ۱۸ ماهه،ظن قتل این کودک قوت گرفت و مأموران بلافاصله تحقیقات خود را آغاز کردند.
وی بیان داشت:خانم (مادر بچه)در اظهارات خود به کارآگاهان این گونه شرح حادثه را تشریح کرد که فرزندم هنگام بازی داخل جوی آب می افتد و من به همراه همسرم او را بلافاصله به بیمارستان آوردیم اما فرزندم فوت کرد.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد:با اعلام گزارش پزشکی قانونی علت فوت کودک ۱۸ ماهه ضربه های مختلف به اعضای بدن اعلام شد که بلافاصله بازپرس ویژه قتل؛دستور دستگیری پدر و مادر را صادر کرد.
سردار شجاع گفت:پدر و مادر کودک ۱۸ ماهه توسط مأموران دستگیر و برای توضیحات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل شدند.
وی افزود:مادر کودک عنوان کرد از زمان جدایی من و همسر اولم ۹ ماه می گذرد و از او دو فرزند دارم که فرزند بزرگم با پدرش زندگی می کند و فرزند کوچک(مقتول)نیز با من زندگی می کرد و مدتی پیش با همسرم ازدواج کردم که او هم از ازدواج اول خود دو فرزند دارد و فرزند مرا نیز مانند فرزندان خودش دوست می داشت.
سردار شجاع خاطر نشان کرد:مادر کودک بیان داشت که فرزندم هنگام بازی به داخل جوی آب سقوط کرد و بلافاصله من به همراه شوهرم او را برای مداوا به بیمارستان بردیم در ادامه بازجویی شوهر (پدرناتنی مقتول)مانند گفته مادرمقتول اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد:با توجه به تحقیقات میدانی مأموران و گزارش پزشکی قانونی،سرانجام مادر مقتول لب به اعتراف گشود و اظهار داشت:من در آشپزخانه مشغول کار بودم که یکدفعه صدای گریه فرزندم بلند شد و آمدم داخل اتاقی که او گریه می کرد و برای ساکت شدنش به بیرون از منزل رفتم تا از مغازه برای او تنقلات بگیرم که وقتی برگشتم شوهرم گفت حال بچه خوب نیست فکرکنم تشنج گرفته است که به همراه شوهرم او را به بیمارستان منتقل کردیم.
سردار شجاع گفت:در ادامه بازجویی ناپدری مقتول که ۲۸ سال سن داشت و نگاهش به سنگ فرش اتاق جنایی دوخته شده بود گفت:بچه داخل اتاق گریه می کرد و مادرش در آشپزخانه مشغول کار بود تا اینکه گریه او امانم را بریده بود که لگدی به پشت او زدم و با سر روی موکت افتاد دیگر نمی دانم چرا کتک زدن را ادامه دادم در همین حال بود که مادرش از صدای گریه دختربچه اش آمد که به او گفتم برو از مغازه برایش چیزی بگیر تا ساکت شود و او رفت.
متهم ۲۸ ساله ادامه داد:نمی دانم چی شد فقط یادم می آید که یک مشت به شکم بچه کوبیدم که بچه از حال رفت و من هم بلافاصه به مادرش اطلاع دادم و تصمیم گرفتیم تا در بیمارستان ادعا کنیم که او هنگام بازی داخل جوی آب افتاده است.
متهم جوان عنوان کرد:هرگز فکر نمی کردم که بچه کشته شود و نمی دانم که چه اتفاقی افتاد و آن کار را انجام دادم و حالا دو شب می باشد که از عذاب وجدان خوابم نمی برد و تصویر بچه جلوی چشمانم می آید،نمی دانم چرا طفل معصوم را کشتم.
سردار شجاع خاطر نشان کرد:با حضور بازپرس ویژه قتل،کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی استان و متهمان ؛صحنه جرم بازسازی و متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی شدند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا