سیاسی

دستور اکید دادستان قاینات مبنی بر بازگشایی سریع امتداد بلوار نوربخش تا خیابان کمال

به گزارش نسیم قائن ، کشته شدن دونفر از جوانان قاینی براثر تصادف در اوایل آذر ماه امسال در بلوار نوربخش خانواده های زیادی را داغ دار کرد.
بلواری که سالهاست در هاله ای از ابهام برای باز گشایی فرورفته است و ثبت ملی شدن ۶۰ هکتار از اراضی این منطقه به عنوان شهر قدیم قاین باعث شده است که شهرداری نتواند اقدامات عمرانی دراین منطقه اجرا کند و میراث فرهنگی نیز نه تنها خود اقدام قابل توجهی برای این کار نداشته است بلکه ب محذورات ادعایی آن مرجع سبب شده که دستگاههای ذیربط اجازه کار پیدا نکنند.
پس از فوت دونفر از جوانان شهرستان قاینات دراین بلوار، رحیمی دادستان شهرستان قاینات به مسئله فوق ورود و پس از بازدید از محل حادثه دستور قطعی برای اجرایی شدن طرح بازگشایی بلوار نوربخش را صادر کرد.
وی بابیان این که دراین حادثه عوامل متعددی دخالت داشته اند گفت: خون انسان های بیگناهی دراین محل ریخته شده است و باید نهادهای مربوطه جوابگو باشند.
دادستان قاین با تاکید بر این موضوع که شهرداری باید هرچه سریعتر نسبت به جدول گذاری و بازگشایی مسیر اقدام نماید گفت: میراث فرهنگی و اداره برق شهرستان نیز همکاری لازم را داشته باشند.
رحیمی با اشاره به تصادف اتفاق افتاده گفت: رفتارهای این گونه در شهرستان قابل پذیرش نیست و تعقیب فرد متواری در دستور اکید پلیس و مراجع قضایی قراردارد واز مردم نیز درخواست می شود هرگونه سرنخی دراین زمینه را به پلیس اطلاع دهند.
وی درپایان ضمن تقدیر و تشکر از همراهی کلیه مسئولین دربازدید میدانی از بلوار نوربخش خواستار همکاری مردم منطقه با شهرداری در جهت باز گشایی مسیر نیز شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا