سیاسی

دستاوردهای دولت ونظام در نمازجمعه بازگو شود/ جامعه اسلامی نیاز مند جلوگیری از تضعیف و تخریب است

به گزارش نسیم قائن ، پیش از ظهر امروز جمعی از مسئولین شهرستان قاینات در سالروز چهلمین سالگرد اولین اقامه نمازجمعه کشوربا حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین دیدار کردند.
دراین دیدار محمد کریمی فرماندار قاین گفت:احیای نماز جمعه یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که به فرمان حضرت امام خمینی(ره) اجرایی شد که بارزترین،اساسی ترین و بنیادی ترین ویژگی آن حفظ جسم و جان و روان انسان و سعادت دنیوی و اُخروی بشر است.
وی با بیان این که یکی از اولویت های ما این است که رضایت مردم محقق شود گفت: امروز نیاز ویژه به تنظیم برنامه ها و اولویت بندی داریم.
کریمی درادامه اظهارکرد:امروز جامعه اسلامی بشدت نیاز مند جلوگیری از تضعیف و تخریب است و باید فرهنگ انتقاد پذیری را فراگیر کنیم و تولید امید و نشاط اجتماعی وهمدلی و همراهی حتی از نان شب برای کشور واجب تر است
وی افزود:موفقیت دولت موفقیت نظام است وماهم براین هستیم که از همه نظرات استفاده و راهبردها و سیاست های عمومی دولت را پیش ببریم و یکی از این ظرفیت ها پایگاههای نماز جمعه است.
کریمی بیان داشت: اعتقادمان بر این است که باید از تریبون نماز جمعه که ظرفیت بسیار عظیمی است دستاوردهای دولت که دستاوردهای نظام است بازگو شود.
وی به برگزاری میزخدمت مسئولین در مساجد و مصلی و دیدارهای مردمی اشاره داشت و گفت: در طول یک سال گذشته بالغ بر ۱۵۰ دیدار مردمی را در روستاها داشته ایم و سعی کرده ایم پای حرف های مردمی بنشینیم وهرچه تعامل خودرا با مردم را بیشتر کنیم میزان رضایت مردم بیشتر خواهد بود.
وی با تاکید بر این که مدیران بایستی ارتباط بیشتری با پایگاه ائمه جمعه داشته باشند گفت:با ارائه برنامه ها و چالش های پیش روی ادارات می توانیم هم افزایی را تقویت و در حل مشکلات شهرستان از تجربیان ائمه جمعه استفاده مکرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا