سیاسی

دزد قلک میلیونی در قاین دستگیر شد

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ”اسماعیل واعظی”با اعلام این خبر بیان داشت:به دنبال وقوع یک فقره سرقت از منزل احدی از شهروندان ، ماموران جهت بررسی موضوع به آدرس مالباخته مراجعه کردند .

وی گفت : مالباخته اظهار داشت در داخل قلک فرزندم حدود سه الی چهار میلیون تومان وجه نقد بوده است و امروز هنگامی که قصد انداختن پول به داخل قلک را داشتم متوجه شدم که قلک در محل خود نیست و به سرقت رفته است.

فرمانده انتظامی شهرستان قاینات اضافه کرد: مأموران با دریافت اظهارات شاکی به فردی مشکوک شدند و با تکمیل تحقیقات و ادله پرونده ،سارق را در سطح شهر قاین شناسایی و دستگیر کردند .

سرهنگ واعظی عنوان کرد: متهم در بازجوئی ها و مواجهه با ادله و مستندات کشف شده به سرقت اعتراف کرد و بیان داشت با توجه به باز بودندرب منزل وارد خانه شدم و قلک را برداشتم و پس از انتقال به خارج از شهر آن را شکستم و مبلغ ۳۱ میلیون ریال وجه نقد را به سرقت بردم .

فرمانده انتظامی شهرستان قاینات خاطر نشان کرد:متهم پس از تشکیل پرونده و جمع آوری مستندات و اعترافات جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ واعظی در پایان عدم رعایت نکات ایمنی را مهمترین عامل سوء استفاده سارق عنوان کرد و گفت: شهروندان عزیز درصورت مشاهده افراد مشکوک با مرکز فوریت های پلیس۱۱۰ تماس گیرند .
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا