سیاسی

در راستای کاهش آسیب های اجتماعی بایدهمکاری صورت گیرد/رصد، پیگیری و پیشگیری از آسیب های اجتماعی بسیار مهم است

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ حسینی معاونت اجتماعی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در جلسه قرار گاه جواد الائمه شهرستان قاین اظهارکرد:آسیب های اجتماعی هرروز با یک چهره جدید و فراوانی زیاد دیده می شود و در بسیاری از جاها به دلیل نقاب های رنگارنگ از این موضوع مهم عقب میافتیم.
وی با بیان این که مادر آسیبها مواد مخدر است گفت: درهمین راستا بسیج با تشکیل قرار گاه جواد الائمه به دنبال کاهش آسیب های اجتماعی است و لذا بر اساس تاکیدی که مقام معظم رهبری داشتند واز سپاه و بسیج نیز خواستند تا در جهت کاهش آسیب های اجتماعی به کمک سایر نهاد ها بیایند
حسینی ادامه داد:اگر بخواهیم کار موثری در سطح شهرستان انجام دهیم باید از جزیره ای عمل کردن پرهیز کرد و هم افزایی صورت بگیرد .
وی افزود:کار فرهنگی و تبلیغی در مقابله در مواد مخدر باید اجتماعی شود و همه مردم اهمیت این موضوع را بدانند و مشارکت داشته باشند
حسینی ادامه داد: رصد، پیگیری و پیشگیری از آسیب های اجتماعی بسیار مهم است که اگر هم اکنون به آسیب‌های اجتماعی توجه نشود باعث بروز مشکل و پرداخت هزینه در آینده خواهد شد.
وی با بیان اینکه برای قوام و امید بخشی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی تلاش و همکاری نیاز است، تصریح کرد: مسائل اجتماعی بیشتر فرهنگی نرم افزاری است که باید در راستای کاهش آسیب های اجتماعی همکاری صورت گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا