سیاسی

در دولت سرمایه داری جنابعالی بیشترین آسیب به روستاییان رسید/ دعوت جهادگران از هاشمی رفسنجانی برای حضور در روستاها

به گزارش نسیم قائن به نقل ازدانا ، در پی اظهار نظر حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی در خصوص روستاییان؛ جبهه جهادی منتظران خورشید نامه ای سرگشاده به ایشان صادر نمودند. بسم الله الرحمن الرحیم
جناب حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر هاشمی بهرمانی( رفسنجانی )
سلام علیکم
اگرچه رزمندگان این مجموعه جهادی را جمعی از متخصصین نسل سومی و چهارمی تشکیل می دهند که در دولت سانسور رسانه ای جنابعالی دوران کودکی و نوجوانی خود را سپری می نمودند لیک از سال ۱۳۸۱ تاکنون ۱۴ سال است که اساتید و پزشکان و فارغ التحصیلان و دانشجویان جوان این جبهه برای برگزاری اردوی جهادی و خدمت رسانی به ولی نعمتان انقلاب به اقصی نقاط کشور پهناورمان سفر نموده و در روستاهای دور و نزدیک که حتی گاهی پای بخشدار نیز به آنجا نرسیده است خدمات متعددی را انجام می دهند.
آنچه حشر و نشر و زندگی شبانه روزی با روستاییان عزیز از زن و مرد تا پیر و جوان، همگان به آن اذعان دارند این است که در دولت سرمایه داری جنابعالی که شکاف های فاحش طبقاتی و سوء استفاده و رانت خواری اطرافیانتان بودیم، بیشترین آسیب ها به روستاییان و روستاها رسید.
و چه نیکو آن پیرمرد بلوچ به ما می گفت: « شما ( گروه های جهادی) اهل سازندگی هستید نه آن آقا که توهم داشته که دولت خود را برای فریب مردم دولت سازندگی می نامید.»
جناب آقای هاشمی ما که خاطرات انقلاب را از منابع موثق و افراد ثابت قدم انقلاب خوانده و می خوانیم، به شایستگی می دانیم که در دکترین فکری جنابعالی و مانیفست اجرایی « کارگزاران » روستاها جایگاهی نداشته و روستاییان ارزش و اهمیتی ندارند. و گرنه با مشاهده ی بیش از ۲ هزار روستا در سراسر کشور به چشمان خود دیده ایم که در دوران ریاست جمهوری جنابعالی چه بر سر روستاها و اقتصاد و کشاورزی آنها آمد.
راستی شما و اطرافیانتان که همواره رفیق شفیق دولت خونخوار سعودی بوده و رفت و آمد فرزندانتان به جزیره جاسوسی بریتانیا توقف ندارد؛ چند سال است یا شایدم چند دهه که توفیق هم نشینی با روستاییان عزیز را از دست داده اید؟!
ای کاش یک بار و فقط یک بار به جای سفرهای تشریفاتی و تفریحی به کیش و ویلا نشینی به شمال، به روستاهای محروم سیستان و بلوچستان، خوزستان، خراسان جنوبی، و یا حداقل به روستاهای کرمان قهرمان سری بزنید تا یادمان بیاید که ما و شما هستیم که فقیریم و این روستاییانند که در اوج ثروت هستند. ثروت روستاییان، صداقت و غیرت و شجاعت و عزت و قناعت و صمیمیت است که ما شهرنشینان و شما بالای شهر نشینان بسیار بسیار به آن محتاج و نیازمندیم. یادمان بیاید قصه آن فقیری که در مسجد رسول خدا از سوی آن به ظاهر ثروتمند مورد بی مهری قرار گرفت و در نتیجه ناراحتی پیامبر رحمت را متوجه خود نمود.
در پایان، شما را به مطالعه تاریخ این انقلاب و به ویژه وصیت نامه سیاسی- الهی امام خمینی رحمه الله علیه فرا می خوانیم که به یاد بیاورید علما و صلحا و شهدای این انقلاب از جماعت آسمانی روستاها بوده و نه اهل قدم زدن که همواره برای استقلال و آزادی این کشور در سایه اسلام ناب، حرکت مجاهدانه داشته اند. پیروزی این انقلاب نیز مدیون و مرهون همت کوخ نشینان بوده و به کوری چشم منحرفان داخلی و دشمنان خارجی، حکومت موعود مهدوی نیز از آنِ مستضعفین عالم خواهد بود که این وعده تخلف ناپذیر الهی است.
رزمندگان جبهه جهادی منتظران خورشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا