سیاسی

در حوادث اخیر دست تمام کسانی که از انقلاب کینه به دل داشتند رو شد/ تمام افرادی که در وقایع اخیر حضور داشتند به ۴۲ هزار نفر نمی رسیدند

به گزارش نسیم قائن ، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در آیین تکریم و معارفه استاندار سمنان که صبح امروز در تالار شهید مطهری سمنان برگزار شد با تقدیر از تلاش های محمدرضا خباز در طول تصدی مسئولیت استانداری سمنان گفت: آقای خباز هم یک چهره سیاسی موثر و هم یک نماینده فعال در مجلس بوده اند و در مدت حضور در استان سمنان نیز اقدامات ماندگاری انجام دادند.
ملت ایران در سال ۵۷ از سرچشمه آزادی سیراب شده است
وزیر کشور به شرایط دولت یازدهم در ماههای نخست استقرار اشاره کرد و گفت: دولت را در شرایطی تحویل گرفتیم که کشور از تورم بالا رنج می برد و رشد اقتصادی نیز منفی بود.
رحمانی فضلی ثبات اقتصادی و سیاسی در کشور را از دستاوردهای دولت دانست و افزود: دولت آقای دکتر روحانی در طول فعالیت خود اقدامات اساسی و مهمی را برای توسعه و رفع مشکلات کشور برداشت.
وی با اشاره به حوادث اخیر در برخی نقاط کشور گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون هیچ مدتی نبوده است که ایران در اخبار رسانه ها و یا مواضع مقامات جهانی دیده نشده باشد.
وزیر کشور با اشاره به اظهارات اخیر ترامپ در خصوص اغتشاشات اخیر گفت: رئیس جمهور آمریکا اخیرا مدعی شده است که ایرانیان تشنه آزادی هستند که لازم است به او بگوییم ملت ایران در سال ۵۷ از سرچشمه آزادی سیراب شده است.
رحمانی فضلی تصریح کرد: شما تشنه و گرسنه هستید که با زورگویی، تجاوز و جنگ تلاش می کنید به سوی منابع سایر کشورها هجوم ببرید.
تمام افرادی که در وقایع اخیر حضور داشتند به ۴۲ هزار نفر نمی رسیدند
وی با بیان اینکه در تمام دنیا تنش های اجتماعی وجود دارد گفت: همه جمعیت این کسانی که در این مدت در تنش های اخیر حضور داشتند بیش از ۴۲ هزار نفر نبوده است.
رئیس شورای امنیت کشور با هشدار نسبت به توطئه های دشمنان در عرصه های مختلف اظهار کرد: در حوادث اخیر دست تمام کسانی که به نوعی از ایران و انقلاب اسلامی کینه به دل داشتند در قاب مواضع و یا رسانه هایشان رو شد.
رحمانی فضلی با اشاره به مدیریت تنش های اخیر در شوراهای تامین شهرستانی افزود: دشمنان در این حوادث از تمام ظرفیت های رسانه ای خود برای القا و فریب افکار عمومی استفاده کرد و در مواردی حتی گفتند در ایران حکومت نظامی اعلام شده است.
هیچ عامل فقدی برای توسعه استان وجود ندارد
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر مشی اعتدالی دولت های یازدهم و دوازدهم گفت: رویکرد اعتدالی دولت هم مبنای عقلی و هم مبنای علمی دارد و بنای دولت نیز بر استفاده از تمام تجربه ها و ظرفیت ها است.
عضو کابینه دوازدهم به توصیفات رئیس جمهور از استان سمنان در جلسه رای اعتماد به استاندار جدید سمنان اشاره کرد و گفت: دکتر روحانی در این جلسه حدود نیم ساعت پیرامون ابعاد مختلف استان و ویژگی های مردم این استان پرداختند که بسیار بی سابقه بود.
رحمانی فضلی با بیان اینکه همه شرایط توسعه در استان سمنان فراهم است اظهار کرد: هیچ عامل فقدی را برای توسعه استان نمی بینم.
وی در بخش پایانی این سخنان نیز با یادآوری کمک های جمهوری اسلامی ایران برای دفع شر داعش در منطقه گفت: اگر ایران بنا به درخواست کشورهای منطقه به مقابله با داعش و گروههای تروریستی نرفته بود امروز داعش در خاورمیانه ریشه دوانده بود و ابعاد آن حتی اروپا را نیز تهدید می کرد..
دانا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا