سیاسی

درمسئله برجام دغدغه های رهبری جدی گرفته نشد/ اولویت مسئولان اشتغال و رفع مشکلات معیشتی مردم باشد

به گزارش نسیم قائن از زیرکوه ، فرهاد فلاحتی نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی درجمع نمازگزاران نماز جمعه شهرستان زیرکوه با اشاره به تمدید تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر چه برخی کج سلیقگی ها و ضعف های شخصیتی در دولت باعث شد تا برجام آنگونه که باید پختگی لازم را پیدا نکند و دغدغه های رهبری جدی گرفته نشد و برخی از افراد در همان زمان گفتند اگر برجام امضا شود بایدجشن بزرگی بر پاکنیم و همه مشکلات کشور حل خواهد شد ،ولی اکنون شاهد آن هستیم که بدون هیچ بهانه ای دیروز در مجلس سنای آمریکا تحریمهای ده ساله تمدید شد .
وی ادامه داد: البته نگرانی ای برای ما وجود ندارد ، چرا که ملت ما از قبل برجام منفعتی ندیدند و ما خوشحالیم از این بابت که دنیا بفهمد که آنچه رهبر در مورد بد عهدی آمریکا مطرح می کردند یک اقدامی داهیانه و حکیمانه بود که در بصیرت کامل اتخاذ می شد و دنیا بداند که ملت ما در مقابل مردم نه تنها ضعف از خود نشان نمی دهد بلکه ایستادگی می کنند .
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: از نظر مفاد حقوقی ما پیشقدم نبوده و در برهم زدن برجام پیش قدم نخواهیم بود اما نگرانی هم از این بابت نداریم و اگر این موضوع اتفاق بیفتد اولین کشوری که منزوی خواهد شد ،خود آمریکا خواهد بود.
فلاحتی با اشاره به مسائل داخلی کشور گفت: برخی از افراد چون رسانه های خاصی در اختیار دارند تلاش می کنندمسائل فرعی کشور را مسائل اصلی مردم جلوه دهند و یک سخنرانی آنقدر اصالت ندارد که همه قوا سر یک میز بنشینند وعلت را بررسی کنند و همه رسانه ها تیتر اول آنها این باشد که چه شده است.
فلاحتی گفت: سه سال است مقام معظم رهبری از رگهای دل فریاد می زنند اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرید و اولویت مسئولان اشتغال و رفع مشکلات معیشتی مردم باشد ولی برخی دنبال حاشیه ها هستند و هر چه به انتخابات نزدیک می شویم از این مسائل زیاد خواهد بود که هوشیاری میخواهد.
وی با بیان اینکه باید به اولویت های کشور توجه شود،گفت:اولویت ما فرامین رهبری، مشکلات مردم و چیزی است که در ساختار نظام روی آن تاکید می شود.
فلاحتی با بیان اینکه مردم اولویت های را خوب می دانند،اذعان داشت:بحث حقوق های نجومی دغدغه مجلس بود و مجلس هم ورود پیدا کرد اما به دلایلی این طرح از مجرای اصلی که مجلس طراحی کرده بود خارج شد.
نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت:طرح دو فوریتی بررسی حقوق های نجومی مجددا آماده شده و به زودی وارد صحن مجلس خواهد شد و موضوعاتی از قبیل به چه کسانی این پولها پرداخت شده است،چرا پرداخت شده است،کسانی که پرداخت کرده اند مجازات شوند و جلوی کارهای بعد از این گرفته شود پیگیری خواهد شد.
وی در پایان در خصوص پیگیری حقوقهای نجومی ،گاز رسانی به شهرستان و مشکلات درمانی شهرستان مطالبی بیان نمود.
گفتنی است در پایان به مناسبت هفته وقف و مجلس از نماینده مردم شریف شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس و رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان زیرکوه تجلیل شد .
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا