سیاسی

درخشش دانش آموز قاینی در مسابقات کشوری کارودانش

به گزارش نسیم قائن ، فاطمه فنایی موفق به کسب رتبه دوم کشوری در شانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی هنرستان های کاردانش در رشته نگارگری و گرایش طراحی نقوش سنتی شد.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان در مراسم استقبال از این هنرجو گفت: در مرحله عملی استانی که اسفندماه سال گذشته در بیرجند برگزار شد، تعداد۶۸ هنرجوی دختر و پسر استان رقابت کردندکه در نهایت ۲ نفر از هنرجویان استان در گرایش هنر فرش و طراحی نقوش سنتی به مرحله علمی کشوری و نهایی این دوره از مسابقات راه یافتند.
یکه خانی با بیان این که مرحله عملی و نهایی شانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی به میزبانی استان البرز وشهرستان کرج برگزارشد، افزود: در این مرحله از مسابقات تعداد۱۹۸هنرجوی نخبه مهارتی در ۳۳ رشته با قضاوت ۹۹ نفر از داوران و ناظرین به رقابت پرداختند که هنر جوی قاینی موفق به کسب رتبه دوم کشور شد.
وی بروز خلاقیت های علمی و عملی هنرجویان، تقویت روحیه رقابت جویی و رقابت پذیری، آشنایی جامعه با توانمندی های هنرجویان کاردانش، اشاعه فرهنگ کار و مهارت آموزی، ارتقاءکیفیت آموزش های مهارتی، تحقق سیاست های اشتغال پایداروتربیت نیروی متعهد وتولید ثروت را مهم ترین اهداف برگزاری این مسابقات دانست.

هم چنین در دوره های چهاردهم و پانزدهم مسابقات علمی کاربردی ، هنرجویان هنرستان های کاردانش استان موفق به کسب۱۱ رتبه برترکشور شدند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا