سیاسی

درخشش اعضای پژوهش سرای دانش آموزی قاین در سومین جشنواره زیست فناوری ایران

به گزارش نسیم قائن ، اعضای پژوهش سرای دانش آموزی امام رضا(ع)قاین در سومین جشنواره زیست فناوری ایران خوش درخشیدند.
بلالی مسئول پژوهش سرای دانش آموزی قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن با اعلام این خبر گفت:جشنواره ملی زیست فناوری ایران با حضور بیش از۶هزار دانش آموز مقاطع متوسطه اول ودوم از سراسر کشور در ۳ بخش ابداعات و اختراعات، مقاله ها و طرح های پژوهشی،ترویج و فرهنگ سازی درتهران برگزار شد.
وی افزود:از استان خراسان جنوبی ۵۰اثر در این جشنواره شرکت کردند که دانش آموزان شهرستان قاین با کسب ۳رتیه اولی توانستند مقام ششم کشور را برای خراسان جنوبی در بین ۳۱استان به ارمغان آورند.
در سومین جشنواره زیست فناوری ایران رامین نظری از هنرستان چمران قاین در بخش ابداعات و اختراعات (محور زیست فناوری صنعتی)،در بخش ترویج و فرهنگ سازی (پوستر)خانم ها فاطمه سروری و ملیکاسادات نصراللهی از دبیرستان دوره اول فرزانگان شهرستان ودر بخش ترویج و فرهنگ سازی(عکس)خانم ها ناهید رسولی آبیز،پروین زابلی،فاطمه زهرا اکبری،زینب رزوینی از دبیرستان دوره اول فرزانگان توانستند رتبه اول کشور را کسب کنند.
بلالی ضمن تشکر فراوان از زحمات مدیران و دبیران راهنمای محترم در مدارس،خواستار توجه جدی و حمایت های بیش از پیش مسولان ذیربط در شهرستان و استان شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا