سیاسی

دانش آموزان پیشتازان کمک به هم نوعان خود هستند

به گزارش نسیم قائن ، صبح امروز مراسم جشن نیکوکاری دردبستان دخترانه حضرت زینب(س)با حضور مسئولین آموزش وپروش وکمیته امدادامام خمینی(ره)برگزارشد.دانش آموزان با شوق وذوقی که به هم نوعان خود داشتندمراسم این روز را متناسب باایام فاطمیه با عنوان شورنیکوکاری برگزار نمودند.
دردستهای کوچک دانش اموزان هدایایی خودنمایی می کرد که به گفته خودشان می خواهند این هدایا درروز عید به دست هم سن وسالانشان برسد وخنده برلبان هم کلاسی ای که شاید هرگز اورا ندیده باشند دیده شود.
آذری معاون پرورشی اداره آموزش وپرورش شهرستان قاین دراین مراسم گفت:خداوند درقرآن به انفاق وکمک کردن تاکید نموده است و دانش آموزان به عنوان پیشتازان کمک به هم نوعان الگویی برای دیگران هستند.
وی افزود:جشن نیکوکاری نمایشگاهی برای ترویج سنت حسنه انفاق و احسان وکمک به هم نوعان در جامعه است ومانباید در برابر نیازها و گرفتاریهای هموطنان خود بی تفاوت باشیم بلکه بایستی همیشه با احساس مسئولیت در پی رفع مشکلات آنها باشیم.
فارابی رئیس کمیته امداد امام(ره)نیزدراین مراسم ضمن تقدیر وتشکر از دانش آموزان که بابرگزاری این مراسم ثابت کرده اند که برای هم نوعان خود ارزش قائل هستند گفت:سال گذشته به همت شما دانش آموزان ومردم شریف شهرستان قاین ۱۰۴میلیون تومان کمک های نقدی وغیرنقدی درهفته نیکوکاری جمع آوری گردید ودربین نیازمندان توزیع شد.
وی ازتوزیع۱۶هزارپاکت جهت کمک به نیازمندان دربین دانش آموزان۱۵۰مدرسه درسطح شهرستان خبرداد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا