سیاسی

دانشگاه بزرگمهر قاینات میزبان برگزاری پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور

دکتر محمد حسین شفیعی میم ریاست دانشگاه بزرگمهر قاینات و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن از برگزاری پنجمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور برای اولین باردر این دانشگاه بزرگمهر قائنات خبر داد .
وی با اعلام این خبر گفت : این آزمون با شرکت هزارو ۱۳۴ متقاضی صبح جمعه ۱۵ تیر ماه همزمان با سراسر کشور در دانشگاه بزرگمهر و دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد.
شفیعی با بیان این که ۶۷۶ نفر از متقاضیان زن و ۴۵۸ نفر مرد هستند گفت: خواهران در دانشگاه بزرگمهر قاینات و برادران در حوزه فرعی ودر دانشگاه پیام نور با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
ریاست دانشگاه بزرگمهر و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه بزرگمهر قاینات ضمن تقدیر وتشکر از فرمانداری،نیروی انتظامی ،مجموعه شهرداری وآتش نشانی ،اداره برق،شبکه بهداشت ودرمان، اورژانس۱۱۵، دانشگاه پیام نور قاین وآموزش وپرورش که در برگزاری آزمون با دانشگاه بزرگمهر همکاری دارند گفت:در مجموع حدود ۷۵ نفر از عوامل اجرایی در داخل حوزه امتحانی،عوامل ستادی وپشتیبانی در امر برگزاری آزمون همکاری خواهند داشت.
رئیس دانشگاه بزرگمهرقاینات از کلیه داوطلبین خواست تا حداقل یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل حضور یافته واز همراه داشتن وسایل اضافه از جمله تلفن همراه،جزوه ،وسایل تیز وبرنده و… خود داری نمایند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا