سیاسی

دانشگاه آزاداسلامی واحد قاینات برای اولین بار دررشته پرستاری دانشجو می پذیرد

به گزارش نسیم قائن ، اسفرقی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قاینات گفت: به دنبال پیگیری های انجام شده در ماههای اخیر و تامین امکانات و نیازهای اولیه برای راه اندازی رشته پرستاری و بازدید نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از این امکانات توانستیم رضایت وزارت بهداشت را در خصوص راه اندازی رشته پرستاری جلب و این رشته به تصویب برسانیم.
وی افزود: دانشگاه از لحاظ جذب هیئت علمی، تجهیز کتابخانه، آزمایشگاهها و… برای جذب دانشجو در این رشتهاقدامات خوبی انجام داده است. با بیمارستان شهدا و شبکه بهداشت و درمان شهرستان توافقاتی جهت در اختیار گذاشتن امکانات بالینی ، آزمایشگاهی و… برای آموزش دانشجویان در رشتهی پرستاری صورت گرفته است .
اسفرقی با تأکید بر توسعه رشتههای علوم پزشکی در واحد قاینات، خاطرنشان کرد: تلاش ما بر این است که عقبماندگیهای گذشته را در این حوزه جبران کنیم .
وی در ادامه از زحمات بی­ دریغ دکتر هروی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و پیگیریهای وی در خصوص اخذ موافقت اصولی دانشکده علوم پزشکی ، تصویب و راه اندازی رشته کارشناسی پیوسته پرستاری در این واحد دانشگاهی و همچنین از همکاری دکتر عزیزی ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان جهت در اختیار گذاشتن امکانات برای توسعه رشته های علوم پزشکی واحد تقدیر و تشکر نمود.
وی مهلت انتخاب رشته را تا۲۰مرداد اعلام نمود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا