سیاسی

خوش رقصی هیلاری برای صهیونیست ها

به گزارش نسیم قائن ، هیلاری کلینتون وزیر خارجه پیشین آمریکا در دوره باراک اوباما و نامزد اصلی دموکرات ها در انتخابات پیش رو در سخنانی ضمن حمایت از توافق هسته ای وضع شده با ایران نسبت به بیانات روز گذشته رهبر انقلاب واکنش نشان داده و بر حمایت قاطع خود از اسرائیل در صورت انتخابش به عنوان رئیس جمهور تاکید کرد.
هیلاری کلینتون در پاسخ به این اظهارات رهبر انقلاب گفت: « آنها عهد می‌کنند که اسرائیل را نابود کنند. ما هرگز نمی‌توانیم این صحبت ها را جدی نگیریم. به خصوص که ایران موشک‌های پیشرفته برای حزب الله لبنان می‌فرستد و آیت‌الله (خامنه‌ای) استراتژی مشخصی برای نابود کردن اسرائیل ارائه می‌کند و درباره این صحبت می‌کند که چطور اسرائیل تا ۲۵ سال آینده وجود نخواهد داشت، همان طور که امروز این کار را کرد.»
نامزد دموکرات ها در انتخابات سال ۲۰۱۶ گفت پیامش به رهبران ایران این خواهد بود که «آمریکا هرگز به شما اجازه نخواهد داد که به بمب هسته‌ای برسید. در مقام رئیس جمهوری هر اقدامی که لازم باشد برای محافظت از آمریکا و متحدانمان انجام خواهم داد، اگر ایران بخواهد که به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند من در توسل به گزینه نظامی تردیدی از خود نشان نخواهم داد.»
رهبر انقلاب اسلامی ایران روز گذشته در سخنان مهمی فرمودند: «برخی صهیونیست‌ها گفته‌اند با توجه به نتایج مذاکرات هسته‌ای، ۲۵ سال از دغدغه‌ی ایران آسوده شده‌ایم، اما ما به آنها می‌گوییم شما ۲۵ سال آینده را اصولاً نخواهید دید و به فضل الهی، چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»
فرهنگ نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا