سیاسی

خروج از مسیر ولایت گمراهی است /بهترین ره آورد سفر راهیان نور الگوبرداری از شهداباشد

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات در مراسم بدرقه کاروان راهیان نوردانش آموزان دختر قاین اظهارکرد: سفر راهیان نور یک سفر زیارتی است و سعی کنید سوغات این سفر زیارتی یک سوغات معنوی باشد .
وی افزود: مسیر زندگی خودرا با شهدا ترسیم کنید ویقین بدانید که شما به این نور شهدا در طول زندگی خود نیاز دارید وآسایش معنوی خودرا در در کنار شهدا و با یاد شهدا احساس کنید .
هزاری با بیان این که خط مقدم جنگ نرم خواهران هستند گفت: شما سفیران خوبی در حوزه جنگ نرم بعد از این سفر زیارتی و معنوی خواهید بود وبنابراین نهایت بهره برداری را از این گونه سفرها داشته باشید.
سرهنگ غلامرضا اردونی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی دراین مراسم اظهارکرد: راهیان نور یک عملیات بزرگ فرهنگی است که ۶ سال است این طرح اردوی راهیان نور دانش آموزی با همکاری آموزش وپرورش و سپاه پاسداران درحال اجراست
وی با توصیه به دانش آموزان گفت: شهدای ما در مسیر انقلاب گام برداشتند وشما هم باید انقلابی بمانید ودر مسیر انقلابی بودن اصرار داشته باشید.
اردونی گفت: مسیری که شما می روید مسیر شهدا و مسیر نور است و بهترین ره آورد شما از سفر راهیان نور الگو برداری از شهدا باشد .
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی در ادامه با بیان این که باید با شهدا مانوس شویم وارتباط خودمان را با شهدا بیش از پیش داشته باشیم گفت: شهدای ما چندین شاخصه داشتند که مهم ترین شاخصه های شهدا بصیرت بود.
وی ادامه داد: لبیک به فرمان ولی امر مسلمین و ولایت مداری از دیگر شاخصه های شهدا بود .
اردونی خطاب به دانش آموزان گفت: به عنوان دانش آموز انقلابی باید ولایت پذیر باشید و از مسیر ولایت اطاعت کنید چرا که خروج از مسیر ولایت گمراهی است .
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی در بخش پایانی سخنان خود گفت: شما باید به عنوان سفیران شهدا در شهرستان باشید و سوغات معنوی این سفر را برای همیشه عمر به همراه داشته باشید.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا