سیاسی

خدمت رسانی به مردم باید سرلوحه کار رئیس جمهور وکابینه دولت باشد

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام موحد امام جمعه موقت قاین د رخطبه های این هفته نماز جمعه با دعوت همگان به تقوای الهی گفت: کسانی که تقوا پیشه کنند سود می برند وکسانی که تقوا را رعایت نکنند تا آخر عمر ضرر می برند.
اگر مردم تقوای الهی را پیشه کند خداوند درهای برکات زمین وآسمان را برروی آنها می گشاید.
امام جمعه موقت قاین در ادامه با اشاره به روایات وآیاتی در باره تقوا وتوکل به خدا گفت:مردم باید بصیرت داشته باشند چرا که انسان بصیر اشتباه نمی کند ویا خیلی کم اشتباه می کند.
وی همچنین در خصوص جلوگیری از اسراف روایاتی بیان داشت.
خطیب موقت جمعه قاین با اشاره به اعزام حجاج به حج تمتع وبرگزاری مراسم روز عرفه گفت: خوش به سعادت افرادی که در چنین روزی در صحنه عرفات حضور دارند ودعای ما سفر بی خطر برای زائرین وبه خصوص زائرین مکه مکرمه است.
حجت الاسلام موحد درادامه با اشاره به تشکیل کابینه دولت گفت:درمعرفی ۱۷وزیر با تعامل مجلس ودولت ۱۶نفر رای اعتماد گرفتند واگر این تعامل بین دولت ومجلس ودولت ومردم وجود داشته باشد مسلما موفقیت هایی درپشت دولت خواهد بود.
وی ادامه داد:اما اگر اختلاف وجود داشته باشد موفقیت چندانی حاصل نخواهد شد ودندانهای دشمنان برای سلطه برایران تیز تر می شود.
امام جمعه موقت قاین گفت: امیدواریم که همه وزرا طبق قسمی که خورده اند عمل کنند وهمچنین اعضای شورای اسلامی شهر وروستا که رسما آغاز به کار کرده اند در مسیر راهشان موفق باشند.
وی با اشاره به آغاز هفته دولت گفت: ان شاء الله که تقارن شروع به کار دولت دوازدهم با هفته دولت موفقیت های بیشتری را داشته باشد.
حجت الاسلام موحد با اشاره به سخنان رهبری گفت: اخلاق مداری،دین مداری ،عدالت مداری وخدمت رسانی باید سرلوحه کار رئیس جمهور وکابینه دولت باشد چرا که اگر مردم رای داده اند وشخصی را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کرده اند خواهان برطرف شدن درد ومشکلات هستند واگر نماینده مجلسی هم توسط مردم انتخاب شده است به دنبال این هستند که قانونی در مجلس به تصویب برسد به درد مردم بخورد .
وی به سالروز شهادت امام محمدباقر(ع)وروز عرفه وسالروز پدافند هوایی نیز اشاراتی کرد وگفت: فضای کشور ایران یک فضای بسیار امنی است به طوری که بسیاری از پروازهای کشورهای دیگر به دلیل این امنیت از کشور ما انجام می شود واینها همه از برکت خون شهدای دفاع مقدس وهم چنین خون شهدایی است که در حادثه های تروریستی به شهادت رسیده اند ودر حال حاضر هم امنیت کشور ما به دلیل خون شهدای مدافع حرم است که از حریم ولایت دفاع می کنند.
حجت الاسلام موحد در بخش پایانی خود گفت: آمریکای خبیث ایران را تروریسم می خواند درحالی که ایران۱۷هزار شهید ترور دارد.
وی افزود: کشوری که مدعی تروریسم بودن ایران به دلیل دفاع از ملت مظلوم عراق وفلسطین وسوریه است خود تابه حال خون هزاران بیگناه را در کشورهای مختلف به زمین ریخته است.
وی افزود:ایران حامی مستضعف ویاور مستضعفان است وایران قربانی شده تروریسم است وآمریکا خود این تروریست ها را همراهی کرد وامروز هم پشتیبان داعش والقاعده وطالبان است.
امام جمعه موقت قاین تصریح کرد؛دشمنی آمریکا بر مردم ایران مثل خون در رگها جریان دارد ومردم ازدشمنی آمریکا لحظه ای غفلت ندارند وروز به روز این دشمنی ها را تشدید می کنند.
وی با اشاره به موضوع برجام گفت:خودشان برجام را امضا کردند امااکنون هرروز به بهانه های واهی بحث نقض برجام را بیان می کنند.
حجت الاسلام موحد درپایان گفت:دشمن بداند که یاری از جانب خداوند است وتمام توطئه هایشان نقش برآب می شود وبرعزت جمهوری اسلامی ایران روز به روز افزوده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا