سیاسی

خدمتی ماندگار از خیرین بیهودی در مدرسه شهید هادوی بیهوداز توابع قاین

به گزارش نسیم قائن ، دبستان شهید هادوی بیهود در سومین روز از ایام الله دهه فجر میزبان مسئولین شهرستانی بود تا طرح هوشمندسازی که با کمک ۲۵میلیونی خیرین روستا درمدرسه اجرایی شده بود، افتتاح گردد.
اطمینان مدیر مجتمع آموزشی عرفان در حاشیه مراسم افتتاح طرح هوشمندسازی دبستان ۵کلاسه شهید هادوی بیهود گفت:روستای بیهود مفتخر است که توانسته است شهدایی همچون سردار رشید اسلام شهید کاوه و۴۰شهید دیگر را تقدیم نظام وانقلاب نماید .
وی افزود: افتخار مردم بیهود به داشتن شهدای انقلاب و۴۸۰رزمنده ای است که در دوران دفاع مقدس از این مرز وبوم دفاع نموده اند وجای بسی افتخار است که مردم فرهنگی وفرهنگ دوست روستای بیهود در جهت همسوشدن فرزندانشان در زمینه های علمی وفرهنگی با دیگر نقاط کشور در زمینه آموزشی گام بلندی برداشته وبه همت خیرین روستاوهم چنین بیهودیهای مقیم شهرهای دیگر کشور مدرسه ۵کلاسه شهید هادوی بیهود به سیستم هوشمندسازی مجهز می شود وهمچنین کارگاه کامپیوتر این مدرسه نیز به همت خیرین تجهیز وراه اندازی شده است.
اطمینان بیان داشت : ۱۲۰نفر از دانش اموزان مدرسه شهید هادوی بیهود از طرح هوشمندسازی و کارگاه کامپیوتر بهره مند خواهند شد.
درپایان مراسم از خیرین محترم بااهدای لوح تقدیر قدر دانی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا