سیاسی

خدمات نظام برای مردم تبیین شود/انتظار مردم از قوه قضائیه مجازات حقوق بگیران نجومی است

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام علی پور امام جمعه موقت زیرکوه در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن توصیه به تقوای الهی گفت: بهترین توشه همراه انسان که باعث خودنگهداری دراین دنیا،تقواست.
وی افزود :آنچه مورد تاکید برای هدایت بشریت است دین است که توسط پیامبر رحمت و مهربانی آخرین فرستاده الهی بر بندگانش عرضه شد.
حجت السلام علی پور با تاکید براهمیت وحدت در دین مبین اسلام با استناد به سخنی از مقام معظم رهبری گفت:سنی آمریکایی وشیعه انگلیسی دولبه قیچی برای از بین بردن اسلام هستند.
وی دربخش دیگری از سخنان خودبا اشاره به حادثه پلاسکو ضمن تسلیت شهادت تعدادی از هموطنان اظهارداشت: امیدواریم مسئولان در این حادثه نکاتی از جمله تجلیل از خانواده معظم شهدای پلاسکو .ایمن سازی اماکن و قرار دادن صنف های مختلف اقتصادی را در جاهای گوناگون مدنظر قرار دهند.
حجت الاسلام علی پور با اشاره به ۱۲بهمن و آغاز دهه مبارک فجر گفت: وظیفه مسئولین در این دهه این است که خدمات نظام اسلامی رابعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون برای مردم تبیین نمایند که اگر یاس و ناامیدی به دلایل جناحی به مردم القا شود خیانت به نظام و رهبری خواهد بود.
وی در ادامه عوامل پیروزی انقلاب اسلامی را خسته شدن مردم از ظلم و ستم و خفقان طاغوت،دین محوری ،ساده زیستی ،وحدت بین مردم و مسئولین و رهبری دانست و افزود:درخصوص حقوقهای نجومی که مقام معظم رهبری تاکید بر پیگیری آن دارند از قوه قضائیه انتظار برخورد قاطع داریم.
حجت الاسلام علیپور با اشاره به آغاز بکار رئیس جمهور جدید آمریکا در هفته گذشته گفت: اگر چه برخی می خواهند آمریکا و استکبار جهانی را تطهیر کنند آنچه برای ما مهم است هیچکدام فرقی ندارند چون ایده شان بر علیه مسلمانان است و ما همیشه شعار مرگ بر آمریکا را خواهیم داشت و هر کدام که بیایند به قول امام راحل عظیم الشان آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
امام جمعه موقت زیرکوه با اشاره به ریزش باران رحمت الهی در هفته گذشته گفت: باید همه شکرگزار باشیم و نماز شکر برگزار کنیم گرچه برخی می خواستند در عقاید پاک مردم با شایعات خدشه وارد نمایند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا