سیاسی

خبرنگاران سربازان عرصه خبری واطلاع رسانی هستند

به گزارش نسیم قائن ، اردوان سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قاین در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان قاین گفت: فرهنگ وهنر زمینه های مختلفی دارد ویکی از این زمینه ها نویسندگان وخبرنگاران هستند وبرای پیشرفت شهرستان باید به انجمن های فرهنگی هنری وبه خصوص به نویسندگان اهمیت داد.
اردوان با ارائه آماری از نشریات وسایت های خبری فعال در شهرستان گفت: ۹پایگاه خبری به صورت نشریات وسایت های خبری در شهرستان فعال بوده اند که از این تعداد ۲نشریه تعطیل شده است ویکی از دلایل اصلی این تعطیلی عدم فروش نشریات ویا همکاری ادارات با نشریات است.
وی افزود: یکی از راههای کمک به نشریات اشتراک نشریات با ادارات است وخواهش ما این است که ادارات با نشریات وپایگاههای خبری همکاری بیشتری داشته باشند.
سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قاین گفت:یکی از مهم ترین ویژگی های یک خبرنگار عشق وعلاقه است واگر این عشق نباشد در عرصه خبرفعالیتی به خوبی انجام نمی شود.
وی گفت: خبرنگار یک نگاه موشکافانه داردوهراتفاقی بیفتد از نگاه خبرنگار دور نمی ماند.
اردوان اظهارداشت: دقت وسرعت وحق طلبی در تهیه خبر یکی دیگر از ویژگی های یک خبرنگاراست.
وی افزود:وظیفه خطیرخبرنگار در وضعیت کنونی مقابله با تبلیغات سخت دشمن است واین مهم ،بصیرت وآگاهی می خواهد وخبرنگاران دراین جنگ نرم برنامه ریزی شده وآگاهی بخشی به مردم به عنوان سربازان عرصه خبری واطلاع رسانی نقش بسیار موثری دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا