سیاسی

حل مشکلات جامعه با روحیه جهادی/فعال کردن گروههای جهادی با هدف محرومیت زدایی در قاین

به گزارش نسیم قائن ، صبح امروز با حضور فرمانده سپاه انصارالرضا(ع(خراسان‌جنوبی، نماینده آستان قدس رضوی در استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی، مسئول بسیج سازندگی و سایر مسئولان استانی و شهرستانی ٢۵ پروژه منابع آبی خراسان‌جنوبی با مشارکت آستان قدس رضوی، جهاد کشاورزی، اهالی و خیران با اعتباری بالغ‌بر ٨۵٠ میلیون تومان به نمایندگی در روستای گرازان افتتاح شد.
سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات درافتتاح این پروژه ها با بیان این که روحیه جهادی است که می تواند مشکلات جامعه را حل کند گفت: بدون شک توجه کامل به معنی کلمه توانسته است است ایران را به کشوری تاثیرگذار در منطقه تبدیل کند.
وی ادامه داد:جهاد ،تلاش مستمر و پیگیر است وتلاش و کوششی مقدس است که در مواجه ومقابله با دشمن باشد.
هزاری بیان داشت: جهاد سازندگی با دو ویژگی بسیار مهم تلاش و کوشش مستمر و خدمات رسانی به قشر محروم جامعه در مواجه با دشمن است .
وی با بیان این که روحیه جهادی است که می تواند کشور را نجات دهدگفت: امیدواریم که در عرصه سازندگی همین روحیه در بین مسئولین پررنگ تر شود وشاهد حضور مسئولین در همه عرصه ها باشیم.
هزاری بیان داشت: در راستای بزرگداشت کنگره ۲هزار شهید خراسان جنوبی و یادواره ٣٠٢ شهیدشهرستان قاین؛ گروه‌های جهادی به خصوص گروههای جهادی اداری با هدف محرومیت زدایی فعال خواهند شد و هر هفته یکی از گروههای جهادی در مناطق محروم به مردم خدمات رسانی خواهند داشت.
هزاری با بیان این که همه ما به روحیه جهادی احتیاج داریم گفت:باید روحیه شهدا را در خودمان حفظ،احیا و تقویت کنیم.
فرمانده سپاه قاین به اردوهای جهادی دانش آموزی و دانشجویی در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: ۴ پروژه از مجموع ۲۵ پروژه مشارکتی آستان قدس و جهاد کشاورزی و بسیج سازندگی در روستاهای گرازان،نیگ،ورنجان و گوشیک به همت بسیج سازندگی و با همکاری و خودیاری مردم این روستاها در شهرستان قاینات در سه ماهه اول امسال اجرا شده است.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا