سیاسی

حضور ۱۰ورزشکار قاینی در تیم ملی کیوکوشین

به گزارش نسیم قائن ، حسینی مقدم ، کمک مربی تیم ملی کیوکوشین گفت : کیوکوشین یکی از سبک‌های کاراته غیرکنترلی است که تأکید این سبک روی مبارزه واقعی در فاصله نزدیک و بدون عقب‌نشینی است.
وی افزود: تیم ملی کشورمان متشکل از ۱۴نفر است که ۱۰ورزشکار،۲سرپرست و مربی و کمک مربی اعضای تیم ملی را برای حضور در رقابت های اوراسیایی تشکیل می دهند.
حسینی مقدم با بیان اینکه این رقابت ها در رده سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان در نیمه دوم مهرماه سال جاری در کشور سیبری برگزار خواهد شد،گفت :در مسابقات اوراسیایی ۱۵کشور حضور دارند که تیم هایی از کشور های قاره آسیا و اروپا خواهند بود .
وی افزود : ورزشکاران برای حضور در این رقابت ها از شهریور ماه سال گذشته تمرین می کنند که امیدواریم نتیجه مطلوبی برای کشور بگیرند وباعث درخشش استان شوند.
کمک مربی تیم ملی کیوکوشین گفت : ورزشکاران تیم ملی همگی از خراسان جنوبی و از شهرستان قاین می باشند که در شانزدهمین دوره رقابت های کیوکوشین کشور توانستد جواز حضور در این رقابت ها را کسب کنند .
حسینی مقدم گفت :ابوالفضل برات زاده ،محمدجواد برات زاده ، محمد ابراهیمی ، بهنام حسینی ، امیرعلی ابراهیمی ، محمدجواد جعفری ،علیرضا غلامی، امیرحسین جعفری ، مهدی محمددوست و علیرضا زراعتگر ورزشکاران تیم ملی هستند.
وی با بیان اینکه سیدرضا بسکابادی و علی حسینی سرپرستان تیم و مهدی محمدی اسفاد نیز مربی این تیم است،افزود :کلیه هزینه های اعزام شخصی بوده و تأمین هزینه حضور در این رقابت ها برای ورزشکاران سنگین بوده که نیازمند حمایت گسترده مسئولان هستیم .
باشگاه خبرنگاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا