سیاسی

حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ،نا امیدی دشمن را رقم خواهد زد

حسن جانی رئیس شورای شهرستان قاینات درگفتگو با خبرنگار نسیم قائن ،ضمن دعوت مردم جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از ویژگی خاصی برخوردار است و قطعا مردم هم امسال حضور گسترده تری دراین راهپیمایی خواهند داشت .
وی افزود: مردم باردیگر با حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت خواهند کرد که پشتیبان نظام و انقلاب خود خواهند بود وبا حضور شان مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی که بر علیه نظام شایعه پراکنی می کنند خواهند زد.
رئیس شورای شهرستان قاینات بیان داشت: همان طور که مردم جمهوری اسلامی ایران بارها ثابت کرده اند که در همه صحنه ها حضور دارند امسال هم با درایت وبصیرت در این راهپیمایی شرکت خواهند کرد و باعث نا امیدی بیشتر دشمنان در برابر تمام اهدافشان خواهند شد.
جانی با بیان این که مسئولین ما باید واقع بین باشند ومشکلات مردم را درک کنند گفت: مسئولین وظیفه دارند به خاسته های به حقّ مردم بیشترتوجه داشته باشند ومردم نیز همان طور که تاکنون حامی انقلاب بوده اند واز انقلاب پشتیبانی کرده اند بازهم حضور گسترده ای در صحنه های انقلاب خواهند داشت.
وی ادامه داد: مشکلات اقتصادی مردم وظیفه مسئولین را سنگین تر می کند ومسئولین بایستی با داشتن اهداف کوتاه مدت،میان مدت وبلند مدت برنامه ریزی هایی داشته باشند تا مشکلات مردم مرتفع شود و خدمات نظام به مردم برسد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا