سیاسی

حضور نیروهای غیرمتخصص راهنمایی و رانندگی دلیل ترافیک شهر است

به گزارش نسیم قائن ، محمدحسین واثق کارگرنیا با اشاره به اینکه راهنمایی و رانندگی در اکثر چهار‌راههای شهر رشت توسط سربازان و افراد غیرمتخصص مدیریت می‌شود، تصریح کرد: در خصوص مرکز کنترل ترافیک شهر باید یکسری زیر‌ساخت توسط شهرداری رشت فراهم می‌شد و اینکار صورت گرفته اما متاسفانه راهنمایی و رانندگی در این خصوص همراهی لازم را ندارد‌.
وی افزود: مرکز کنترل ترافیک یک امتیاز برای راهنمایی و رانندگی محسوب می‌شود و درحالی که شهرداری رشت هزینه‌های هنگفتی جهت راه‌اندازی این مرکز هزینه کرده است، متاسفانه راهنمایی و رانندگی در گرفتن گذرواژه مربوط به دوربین‌های ثبت تخلف اقدام نمی‌کند و این موضوع موجب تاخیر در بهره برداری از مرکز کنترل ترافیک رشت شده است‌.
کارگرنیا با اعلام اینکه باید این موضوع باید به ‌استاندار اطلاع داده شود، تصریح کرد: باید در مقابل این کم کاری‌ها برخورد قاطعانه صورت گیرد.
عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت در خصوص وضعیت نامطلوب خیابان شریعتی نیز خاطرنشان کرد: مدتی است این خیابان هر روز دستخوش تغییرات ظاهری و بی مورد است‌.
کارگرنیا ادامه داد: یک روز سطح خیابان را گلدان می‌گذارند و روز دیگر گلدان‌ها را جمع‌آوری می‌کنند.
وی با اعلام اینکه این اقدامات غیرقابل توجیه است، گفت: باید این موضوع بررسی و از تکرار آن جلوگیری شود‌.
این عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت در خصوص توزیع ناعادلانه خدمات شهرداری رشت در برخی از محلات، خاطرنشان کرد: برخی از درخواست‌ها به جهت ارتباطات در شهرداری رشت در حال انجام است و این موضوع موجب انتقاد شهروندان نسبت به شورا و شهرداری شده است‌.
کارگرنیا افزود: اجرای آسفالت در برخی از محلات موجب اعتراض ساکنین مناطقی شده که محلات مورد سکونت‌شان سال‌هاست فاقد آسفالت هستند و امیدوارم در ارائه خدمات به شهروندان تلاش کرده و شائبه‌ها برطرف شود.
انتهای پیام
منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا