سیاسی

حضورمردم در راهپیمایی۲۲ بهمن ،جلوه زیبایی از اتحاد وهمدلی/۲۲ بهمن روز تجدید بیعت دوباره ملت با امام و رهبری

سید اسماعیلی ترحمی از فعالان اجتماعی شهرستان قاینات در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن با بیان این که امروز همصدا وهمراه با مردم سایر نقاط کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور خواهم یافت گفت: بار دیگر ملت ایران ثابت خواهند کرد که پشتیبان نظام ورهبر و انقلاب خود خواهند بود.
وی افزود:قطعا به عنوان یک جوان ،انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از جان و دل دوست دارم و به آن ایمان و اعتقاد قلبی دارم.
ترحمی گفت: امروزه مشکلات اقتصادی و معیشتی در سطح جامعه به چشم می خورد واین موضوع دل هر صاحب نظر و دلسوزی را می رنجاند اما این مشکلات با همت و همدلی و تلاش مضاعف مسئولان محترم و همراهی مردم گرامی که همیشه و در همه حال ثابت کرده اند که همراه هستند قابل حل خواهد بود و این موضوع نمی تواند بهانه ای برای حضور کمرنگ مردم ولایی جمهوری اسلامی ایران در تمام صحنه های انقلاب به خصوص در راهپیمایی ۲۲ بهمن باشد .
وی ادامه داد:این مشکلات در دوران پهلوی به مراتب بیشتر و سوزاننده تر بوده است اما در آن زمان امکانات مانند امروز نبوده است که در لحظه مردم در جریان موضوعات و اخبار قرار بگیرند. لذا قطعا حاضر به برگشت به آن زمان نخواهیم بود.
این جوان فعال قاینی بیان داشت:حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده عزم و اراده ملت برای پایداری و قوام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. و این حضور نقشه دشمنان نظام را که ادعای ناامیدی مردم از نظام را سر می دهند نقش بر آب خواهد کرد و تجدید بیعت دوباره ملت با امام و رهبری و انقلاب اسلامی خواهد بود.
وی اضافه کرد: مردم در برهه های مختلف نشان داده اند که همه جوره پای نظام و انقلاب ایستاده اند و آرمانهای انقلاب و رهبری را با هیچ چیزی عوض نمی کنند. بنابراین این وظیفه را بر مسئولین سنگین تر می کند و باید در راه رفع مشکلات اقتصادی جامعه بیشتر تلاش کنند و همت خود را به کاربندند تا شاهد رفع این مشکلات باشیم البته در این راه مردم هم همانند گذشته همراه خواهند بود.
جعفر حسنی خبرنگار صدا وسیمای قاین در گفتگو با خبرنگار ما اظهارکرد:من قطعاً در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می کنم چون ایران را دوست دارم، کشورم را دوست دارم، نظام دوست دارم، رهبری رو دوست دارم واین را یک وظیفه شرعی و قانونی میدانم و همگان باید در این راهپیمایی شرکت کنند.
وی بابیان این که ممکن است یک سری مشکلات اقتصادی وجود داشته باشد ، مشکلات مدیریتی وجود داشته باشد ولی مهمترین مسئله‌ای که در حال حاضر ودر آستانه ۴۰ سالگی انقلاب داریم،همین امنیت پایدار و آرامشی است که بر جامعه ما حاکم است.
این جوان قاینی گفت:امنیت بهترین دستاورد انقلاب است و باید با کمی همت و تلاش و همدلی و اتحاد می توانیم بر مشکلات اقتصادی فائق آئیم.
فرزند شهید حسنی با دعوت از مردم جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت:در حال حاضرچشم وانگشت اشاره تمام کشور های استکبار جهانی به سمت ایران است وهر روز و هر ساعت و هر لحظه به دنبال یک توطئه بر علیه ایران و ایرانی و انقلاب هستند
وی افزود: وقتی تک تک ما ایرانیان در این راهپیمایی حضور داشته باشیم سیلابی از حضوراقشار مختلف در خیابان‌های ایران راه می افتد که این بهترین و بزرگترین صحنه وجلوه زیبایی از همدلی واتحاد مردم خواهد داشت.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا