سیاسی

حضوربسیجیان در رزمایش محمد رسول الله(ص) ،”تجلی زنده بودن انقلاب” است

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات شامگاه امشب در جمع بسیجیان گردان های بیت المقدس شرکت کننده در رزمایش محمد رسول الله(ص) شهرستان قاین اظهارکرد: امروز که در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم همه به خوبی می دانید که توطئه های دشمن علیه انقلاب اسلامی ،انقلابی که بر اساس نظام ولایی و با رهبری امام راحل و جان فشانی شهدای عزیزدر حدود ۴۰ سال پیش رقم خورد روز به روز بیشتر می شود .
وی افزود:این دشمنی ها تا زمانی که یا ما از شعارهای خود در انقلاب عقب نشینی کنیم و یا به فرمایش مقام معظم رهبری آن قدر در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی ،نظامی و فرهنگی و امنیتی قوی شویم تا دشمن دست از دشمنی بردارد،ادامه خواهد داشت.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات با بیان این که جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف به قدرت رسیده است گفت: امروزه در عرصه نظامی و اقتدار در منطقه حرف اول را می زنیم و اگر دشمن بعد از ۸ سال از دفاع مقدس جنگ نرم را در مسائل فرهنگی بر علیه ایران راه انداخت بازهم به فرموده مقام معظم رهبری در نفوذ فرهنگی چه در داخل و چه در خارج از کشور توانستیم محصولات گران بهایی را به دست اوریم.
هزاری ادامه داد:ثمره چینی از درخت پرثمر انقلاب و به صحنه آمدن شهیدانی همچون حججی به عنوان مدافع حرم محصول همین ادعاست واگر در مسائل امنیتی در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا حرف اول را می زنیم خود شاهدی بر این ادعاست که توانسته ایم در صحنه های مختلف پیروز باشیم و دشمن علی رغم تو طئه چینی نتوانسته است انقلاب را به عقب برگرداند.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات حضور بسیجیان در صحنه و در رزمایش محمد رسول الله(ص) را تجلی زنده بودن انقلاب دانست وگفت:حضور در مراحل مختلف رزمایش مصداقی از مصادیق بسیار زیاد بسیجیان در صحنه است.
هزاری با بیان این که ویژگی و خاصیت بسیج به بصیرت و عمل به موقع است گفت: حضور بسیجیان در رزمایش محمدرسول الله (ص) که مرحله اول آن با حضور در مناطق محروم و خدمت رسانی به محرومین و همچنین رزمایش تاکتیکی،فرهنگی،آموزشی در شهریور آغاز شده است نشان از توجه بسیج در عرصه های مختلف است .
وی ادامه داد: مرحله دوم رزمایش و تجدید بیعت با ولایت با حضور بسیجیان سراسر استان در هفته دفاع مقدس رقم خواهد خورد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا