سیاسی

حاج قاسم در سلامت کامل بسر می برد/ دروغ سازی رسانه های صهیونیستی را باور نکنید

به گزارش نسیم قائن ، در ادامه شایعه و دروغ پراکنی‌های رسانه های صهیونیستی و عربی درباره حوادث سوریه، طی هفته های گذشته برخی رسانه های صهیونیستی از کشته شدن سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران در حلب خبر دادند.
این خبر در شرایطی منتشر شد که پس از انتشار اخبار شهادت حاج قاسم سلیمانی، سردار شریف شایعه سازی برخی رسانه‌های صهیونیستی در انتشار خبر شهادت سردار قاسم سلیمانی را تکذیب کرد. رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه در گفت‌وگویی در واکنش به انتشار خبر شهادت سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه ازسوی رسانه‌های صهیونیستی گفت: معمولا اسراییلی‌ها آرزوها و آرمان‌های خود را به عنوان خبر تنظیم و از طریق رسانه‌های خود در فضاهای مجازی منتشر می‌کنند که خبر جعلی شهادت سردار سلیمانی نیز از این جنس است.
حالا پس از گذشت نزدیک به یک هفته از انتشار اخبار شهادت حاج قاسم، این بار گویا نوبت به زخمی جلوه دادن سردار سلیمانی از سوی رسانه های بیگانه و صهیونیستی رسیده است. این در شرایطی است که یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا این خبر را تکذیب کرد.
این منبع آگاه با بیان اینکه حاج قاسم در سلامت کامل به سر می برد، عنوان کرد: نباید به اخباری که از سوی رسانه های صهیونیستی منتشر می شود توجه کرد. حاج قاسم در صحت و سلامت کامل به سر می برد و اخبار منتشر شده درباره زخمی شدن ایشان صحت ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا