سیاسی

جوانان ما در آمریکا لاتین می گویند رهبر ما سید علی خامنه ای (حفظه ا… تعالی) است

به گزارش نسیم قائن ، در این همایش، شیخ ابراهیم به برررسی نقش انقلاب اسلامی در آمریکا و اروپا پرداخت.
وی گفت: هر کسی را با ریش ومحا سن در آمریکا و اروپا می دیدند می گفتند این اسامه بن لادن است چوناز اسلام فقط همین را از رسانه های غربی. دیده و شنیده بودند.
شیخ ابراهیم در ادامه گفت:انقلاب اسلامی یک جریان تاریخی بزرگ برای من است وفکر میکنم برای شما ایرانیان هم همچنین باشد.
وی در ادامه به سفری که به نیویورک داشت اشاره کرد وافزود: برای بار دومی که برای خرید به نیویورک رفتم تا از آنجا جنس بخرم ، زمان برگشت در فرودگاه چند نفر مرا لخت کرده و تمام اموال مرا غارت کردند ازآنها پرسیدم که به چه جرمی بامن چنین رفتاری کردید گفتند: به جرم اینکه در پاسپورت شما مهرکشورهای سوریه و لبنان خورده بود.
وی درادامه افزود: تمام فساد های که به ذهنتان میرسد در خیابانهای آمریکا میتوان دید. در همان آمریکا که دم ازحقوق بشر می زنند از زن بعنوان یک کالا استفاده می کنند.
روزی درخیابانهای نیویورک راه میرفتم که درپشت ویترینهای مغازه ها زنان لخت را مشاهده کردم که مد لباس شده بودند.
همچنین دو تا زن را در خیابان مشاهده کردم که کنار هم قدم میزدند و یک سگ هم بغل شان بود جالب اینجاستکه دو تا زن با هم نامزدبودند و سگ هم فرزندشان بود.بلی آتجا آزادی وجود دارد اما آزادی جنسی ونه چیز دیگر.
من به جوانان ایران توصیه میکنم که در اینجا آرامش , عزت نفس, و امنیت دارید و این همه تبلیغاتی در تلویزیون وماهواره نشان می دهند همه آنها دروغ و کذب است وهم اکنون بیست هزار جوان آمریکایی و اروپایی هستند که از این شیوه زندگی خسته شده اند و آرزو میکنند که ای کاش میتوانستم درایران زندگی کنیم وی در ادامه به این موضوع اشاره کرد که یک پیرمرد کلمبیایی از صد وهشتاد کودک سوء استفاده جنسی کرد و همه آنها را کشته بود وی مدتی در زندان بود که هم اکنون آزاد شده و به عنوان یکی ازرهبران کاتولیک دین مسیحت را تبلیغ میکند ”
وی در ادامه به وضعیت کار در آمریکا اشاره کرد .کارگران درآمریکا باید حدود هجده تا بیست ساعت باید کار کنند تا یک حقوق بیست دلاری داشته باشند اما مخارج روزانه شان بیش ازسی دلار است .
شما فکر میکنید خارجیهای که برای کار به آمریکا و اروپا میروند چکارمیکنند، درآنجا یا در رستوران کارمی کنند یا باید بروند در خانه یهودیان نوکری کنند . آیا شما میخواهید بیاید در آنجا نوکری آنها را بکنید؟
امریکاییها افرادی رااجیر کرده و به آنها پول داده و شیعه دروغین درست میکنند و به آنها می گویند به رهبری ایران و شیعیان توهین کنید ولی به لطف جمهورری اسلامی ایران و رهبری عزیزمان جوانهای که امروزه در آمریکای لاتین به اسلام می گرایند و شیعه می شوند هیچ کدام از این دینهای اسلامی که آمریکاییها درست میکنند را می گویند نمی خواهیم ما اسلام وافعی که در ایران وجود دارد را می خواهیم
“فکرش را بکنید جوانان ما در آمریکا لاتین می گویند رهبر ما سید علی خامنه ای (حفظه الله تعالی) است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا