سیاسی

جمع آوری ۳۵۰ میلیون تومان درجشن نیکوکاری قاین در سال گذشته

به گزارش نسیم قائن ، حسینی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) قاین در مراسم نواخته شدن زنگ نیکوکاری دردبیرستان قهستان قاین اظهارکرد: ترویج سنت حسنه انفاق و نیکوکاری و حفظ کرامت خانواده ها و کمک به نیازمندان از اهداف برگزاری جشن نیکوکاری است .
وی افزود: در کمیته امداد امام خمینی(ره) جامعه هدف سالمندان و نیازمندان و هم چنین دانش آموزان نیازمند هستند که خدماتی برای آنها تعریف شده است .
حسینی ادامه داد: عدالت توزیعی برای سالمندان ونیازمندان و عدالت فرصتها برای دانش آموزان در برنامه کاری ما قرار دارد .
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) قاین بیان داشت: توانمند سازی خانواده ها از وظایف ماست واین عدالت فرصتها به توانمند سازی دانش آموزان نیز کمک خواهد کرد .
حسینی با بیان این که شهرستان قاینات توانسته است صد در صد اعتبارات خودرا در زمینه وام های خود اشتغالی به مدد جویان شهرستان جذب کند گفت: در سال جاری ۵ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان به ۳۰۰ نفر پرداخت شده است و برای این تعداد از افراد شغل ایجاد شده است .
وی ادامه داد: در راستای برگزاری جشن های نیکوکاری ،زنگ نیکوکاری امروز در همه مدارس شهرستان نواخته شده است و روزهای پنج شنبه و جمعه نیز در میادین شهر و مصلی نمازجمعه جمع آوری کمک های مردمی انجام خواهد شد .
حسینی گفت: ۱۲۵ مدرسه،مسجد،پایگاههای بسیج و پایگاههای امدادی در جشن نیکوکاری امسال در سطح شهرستان قاینات همکاری دارند .
وی با بیان این که سال گذشته ۳۵۰ میلیون تومان برای جشن نیکوکاری جمع آوری شده است .گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۲میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان کمک های مردمی در سرفصل های مختلف امداد جمع آوری شده است که این میزان در بین ۴۵۱ دانش آموز،۲۰۰ بیمار صعب العلاج،۴ هزار و ۳۴۱ محروم تحت پوشش . ۳۳۷ یتمی و طرح محسنین توزیع خواهدشد .
حسینی در ادامه گفت: پیش بینی می شود در جشن نیکوکاری امسال کمک های مردمی نیز افزایش داشته باشد .
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا